Filmklub Dr. Doom Antiszociális Programozó Lesz

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' fereaper hozta létre. Ekkor: 2014. november 16..

  1. fereaper /

    Csatlakozott:
    2013. december 03.
    Hozzászólások:
    964
    Kapott lájkok:
    409
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor
    Lakhely :
    Kárpátalja
    Ez már nem az első megdöbbentő bejegyzés a Josh Trank rendezésében készülő Fantasztikus négyes újrázás kapcsán. Április elején végre megtudtuk, hogy Toby Kebbell lesz Dr. Doom, azonban a már akkor is kínos produkció (afro-amerikai Fáklya, esetleges női Doom, stb.) kapcsán nem derül ki, hogy van még lejjebb is. Bizony! A legújabb hírek olyan dolgokat említenek, amik vagy arra ösztökélik a rajongókat, hogy a moziig csak azért menjenek el, hogy rituálisan felgyújtsák azt, vagy egyenesen el se menjenek odáig. Mindenki kapaszkodjon meg a hozzá legközelebb lévő valamibe, ugyanis a következő hírek egyenesen Mr. Kebbell szájából hangzottak el, így erős a gyanú, hogy valóban így lesz a filmben is:

    “Ő Victor Domashev és nem Victor Von Doom a mi történetünkben. És biztos vagyok benne, hogy ezért börtönbe fognak zárni, hogy elárultam nektek. A Doom egy programozó lesz. Egy borzasztóan antiszociális programozó, aki különböző blog oldalakon írkál ‘Doom’ néven.”

    Sehol az eredeti név? Sehol az eredeti(hez legalább közelítő) eredetsztori? Sehol a tibeti szerzetesek? Sehol Latvéria?!

    Kezdem azt hinni, hogy a Marvel tök jogosan kaszálja el -várhatóan a jövő év legelején- a Fantasztikus négyes képregény-szériát, mivel nem szeretnék, ha bármi közük is lenne Josh Trank produkciójához, vagy annak promótálásához. Meg tudom érteni őket.

    [​IMG]


    Forrás: Dr. Doom antiszociális programozó lesz | Képregényfilmek