Filmklub Dustin Hoffman az egész stáb előtt rántotta le egy színésznőről a felsőjét

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. december 08..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kathryn Rossetter amerikai színésznő szexuális zaklatással vádolta meg pénteken Dustin Hoffmant.


    A színésznő, aki Hoffman partnere volt Az ügynök halála című színdarabban 1983-ben a Broadwayn, a Hollywood Reporternek azt állította, Hoffman esténként fogdosta őt, és azt kérte, hogy masszírozza meg a lábát.

    Sőt egyszer az egész társulat előtt lehúzta Rossetter trikóját, hogy láthatóvá tegye a mellét.

    November elején Anna Graham Hunter írónő szintén a The Hollywood Reporter című filmes szaklapban beszélt arról, hogy az 1980-as években, amikor ő 17 éves volt Dustin Hoffman fogdosta őt Az ügynök halála című tévéfilm forgatásakor.

    Szexről beszélt nekem és előttem

    - mondta.

    Az Oscar-díjas színész akkor közleményben kért bocsánatot "mindenért, amit elkövethettem, és ami kényelmetlen helyzetbe hozhatta a nőt".

    [​IMG]
    Forrás: AFP/Jason Merritt

    Néhány nappal később Wendy Riss Gatsiounis író, producer ugyancsak azt állította, hogy 1991-ben Hoffman szexuális ajánlatot tett neki az Aranyoskám című film forgatókönyve írásakor. Miután a 20-as éveiben járó írónő elutasította őt, Hoffman nem volt hajlandó együtt dolgozni vele.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...
     
Címkék :