Hírek Itthon Égő házból mentett ki egy idős nőt a hős rendőr

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. december 30..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Háztűzhöz riasztottak egy rendőrt a Pest megyei Sződligeten. Czutor Emil, rendőr főtörzsőrmester az égő házból hozott ki egy mozgásában korlátozott idős nőt. Azt mondta, amint megtudta, hogy van valaki a házban, egy pillanatig sem gondolkozott azon, hogy mit tegyen – hangzott el a Tényekben, a TV2 hírműsorában.


    Amikor Czutor Emil a házhoz érkezett, már az egész füstölt és lángokban állt. A szomszédok azt mondták, hogy ketten vannak a házban.

    A rendőr ekkor ösztönösen cselekedett, kinyitotta a ház kapuját, hogy a tűzoltók is beférjenek, majd látta, hogy az előszoba és a mellette lévő szoba is lángokban áll.

    Ott találtam egy 70-75 év körüli hölgyet, aki nem tudta, mi történik körülötte. Mondtam neki, hogy segíteni jöttem

    – mondta Czutor Emil a Tényeknek. Azt is mondta, az idős nő kiabált, fel sem fogta, hogy lángokban áll az háza. Ekkor felkapta, és 7-10 métert cipelte az előszobán keresztül az udvarra, onnan két tűzoltó segítségével vitték biztonságos helyre.

    A tűzoltók szerint az előszobában keletkezett a tűz egy elektromos fűtőberendezés meghibásodása miatt, és onnan terjedt tovább. Ők egy férfit kísértek ki az épületből.

    Az egyik szomszéd azt mondta, a ház nem először gyulladt ki.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...