Nagyvilág Hmm ez Érdekes Egy nigeriai étteremben 1000 forintért lehetett emberhúst rendelni

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' nonoka hozta létre. Ekkor: 2018. február 16..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    [​IMG]
    Nigéria étterem főzött emberi húsételek lebontása Reuters (csak tájékoztató jellegű kép)

    Egy étterem Anambra nigériai állapotában leállt, miután a hatóságok állítólag azt találták, hogy emberi húsból készült ételeket értékesített.

    A rendőrség legalább két friss emberi fejét helyreállította, amikor 11 embert tartóztattak le az étteremből, beleértve a tulajdonosot, hat nőt és négy férfit, egy csúcsot követően.

    A véráztatott fejeket celofán lapokba csomagolták.

    A tisztek két AK-47 puskát, más fegyvereket, több tucat lőszer-körzetet és több mobiltelefont is elfogtak a raid során.

    "Minden alkalommal, amikor piacra jöttem, mert a szálloda nagyon közel van a piachoz, mindig észrevettem a vicces mozdulatokat a hotelben és a hotelben, piszkos karakterekkel rendelkező piszkos emberek mindig bejöttek a szállodába, így nem lepődtem meg, amikor a rendőrség tegnap korai óráiban tették ezt a felfedezést - jelentette ki egy helyi lakos az Osun Defendernek.

    Egy lelkipásztor, akit megdöbbentett, hogy tudta, hogy az, amit megette, emberi hús volt, panaszkodott a rendőrséghez.

    "Az idei év elején elmentem a szállodába, étkezés után azt mondták nekem, hogy az N700-nál (2,5 font) eladták a húsdarabot, meglepődtem, így nem tudtam, hogy emberi hús volt, amit ilyen drága ár, "mondta az ismeretlen pásztor.

    A kannibalizmusról szóló beszámolók néha megjelennek Nigériában, de ez az első alkalom, hogy az éttermet az emberi húsételeket értékesítik.
    http://napimigrans.info/egy-nigeriai-etteremben-1000-forintert-lehetett-emberhust-rendelni/
    http://www.ibtimes.co.uk/nigeria-restaurant-selling-human-meat-dishes-busted-1435500
     
  2. kisgonosz /

    Csatlakozott:
    2017. november 12.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sok helyen ezt fogyasztjak csak meg nem tud rolla senki.
    Lehet disznohus ize van :tef293: