Hírek Itthon Egyre közelebb az igazság a VV Fanni ügyben

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2018. március 02..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Egyre közelebb kerül a rendőrség ahhoz, hogy kiderítse: mi is történt azon a bizonyos novemberi napon, amikor VV Fanninak nyoma veszett. A család ügyvédje azt mondja, szerinte a rendőrök jó nyomon járnak, miközben VV Fanni anyja szerint a gyilkosságához lánya barátnőjének is köze lehet.


    Köze lehet VV Fanni eltűnéséhez annak egyik barátnője is. A Blikk információi szerint az ügyben kirendelt szakértőnek is ez a véleménye, de Fanni anyja is erre utalt a lapnak:

    "Figyelmeztettem Fannikát, hogy vigyázzon, mert nem érzem őszintének ezt a nőt. Nem hallgatott rám. Akkor is rohant, amikor a nő bajba került, és pénzre volt szüksége. Ami nekem a leginkább furcsa volt, hogy amikor elmentünk kipakolni Fanni albérletét, jött a lányom noteszát keresni. A portástól a házban lévő kamerák felvételeit akarta elkérni. Egyre inkább az az érzésem, hogy a lányom halálához több embernek is köze van" – mondta az asszony.

    [​IMG]

    Lichy József, a család ügyvédje bizakodó: a nyomozók munkáját dicséri. Azt mondja,

    egyre közelebb kerülnek a hatóságok ahhoz, hogy kiderítsék, mi történt VV Fannival.
    "Én ilyen profi rendőri munkát talán még soha nem láttam. Bevetik a ma megtalálható legjobb csúcstechnikát, és a nyomozói munka is minden apró részletre kiterjedő. Legjobb tudomásom szerint, ha nem is őrült gyorsasággal, de egyre jobban kezd összeállni a mozaik minden darabja" - nyilatkozta a lapnak.

    VV Fanni tavaly novemberben tűnt el. Néhány napig eltűntként tartották nyílván, azután azonban a rendőrök gyilkossági ügyként kezelték a dolgot. A lány holtteste azonban azóta sem került elő.

    Az üggyel kapcsolatban egy embert elfogtak, ő azonban egyelőre nem ismerte be a gyilkosságot.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...