Énekesek mennek a Duna TV sorozatába

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2018. március 09..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Tóth Andi a Holnap tali Larájaként, Kováts Vera pedig Míraként lesz látható a március 19-én induló ötödik évadban.


    A Holnap tali! sorozat szereplőgárdája két új, friss énekhanggal és személyiséggel erősít. Tóth Andi legutóbb a Válótársakban játszotta Scherer Péter és Balsai Móni lányát, most viszont szerepelhet és énekelhet egyszerre. „Nagyon örültem, hogy felkértek Lara szerepére. A SunCity - a Holnap tali!-musical óta érdekel a sorozat, többek között, mert az előadásban két dalomat is játsszák. Nekem egyébként ez egy új kihívás, hiszen tiniknek szól a sorozat, emellett pedig örülök, hogy a színészi és énekesi ambícióimat is kiélhetem. Izgalmas a forgatás, mindenki nagyon aranyos és kedves, jó lesz" – mondta az első forgatási napja után.

    Ezzel a sorozat a zenei vonal erősítésére is rákapcsolt, hiszen Kovács Gyopár, Benji, Patocska Olivér, Johnny K. Palmer mellett már, Andit is hallhatjuk majd énekelni a Holnap Tali! sorozatban. Látható még Szabó Győző, Csonka András, Pavletits Béla, Szabó Erika, Erdélyi Timea, a stáb időközben Szatmári Attila és Juhász Levente személyében a SunCity musical színészeivel is kiegészült.

    Az ötödik évad március 19-én napi online részekkel indul, péntek esténként pedig 50 perces Holnap talit láthatnak a nézők az M2 Petőfi TV műsorán.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...