Értékeld És Véleményezd Az Utolsó Játékot Amivel Játszottál!

A témát ebben részben 'Játékokkal kapcsolatos beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. április 06..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tied a szó!​
     
  2. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Assassin's Creed: a játék köré szerintem nagyon jó történet van kiépítve. Olykor belevéve történelmi személyeket és eseményeket is. A játék nagyon jól szimbolizálja az adott kornak megfelelő társadalmat, életkörülményeket. Ehhez az adott kornak megfelelő zenék társulnak. Csak ajánlani tudom.
     
  3. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tegnap vittem végig a silent hill 2.Hát nem egy hétköznapi cucc :tef161:,a hangok és a zenék félelmetesek mint maguk a szörnyek,persze a szörnyek főhős félelmeinek a megtestesülése.A környezett nyomasztó,és undorító tudd lenni.Nagyon egyedi a hangulata van.A karaktarek bár kevés van,és különböznek,de mindnek van egy közös pontjuk.A történet fordulatos és megrázó,és nem a horror miatt.
    [DOUBLEPOST=1444656991,1443793135][/DOUBLEPOST]Brutal Doom,erre a játékra nincsenek szavak,max annyit tennék hozzá hogy a doom1,2 mod változata,de a többiről a videó beszél helyettem :tef161:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=oSzYliSASKc
     
  4. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát 2:24-nél, mikor letépi az ipse fejét, és azzal nyomja le a következő manuszt, az azért elég érdekes volt :tef161:
    (Én még anno Arcneten /ethernet elődje/ nyomtam hármasban IPX protokollon otthon a haveromnál az eredeti Doom 2-öt. Király volt. A legzöldfülűbb közűlünk akkor játszott vele először: "nini, egy könyvár", 2 másodperccel később már nyílt is fel a terem két ajtaja, és kapott két rakétát az arcába. :tef293: )
     
  5. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem a quke1-ről vannak jó lan emlékeim az általános sulis korszakból.Nekem meg volt a játék és be tanultam a pályákat,hogy hol vannak a fegyverek,páncélok,rejtek helyek,alagutak stb.Szegények nem győztek menekülni.Utána tdm be nyomtuk,osztályra,vagy évfolyamra bontva,általános sulisok között mi voltunk a legjobbak,de mivel középsulisok is jártak oda,azok már elkenték a szánkat,jó néhánnyal már én se tudtam mit kezdeni.Úgy tudtuk meg oldani a tdm-et hogy mi kékre színeztük be a rucinkat,az ellenség pirosra,és így sajnos volt hogy átszínezték másik ruhába,és így elkezdődött egy anarchia már mindenki lőtt mindenre. :tef293: Rakéta ott alapvolt,mert mindenki arra ment. :tef161:
     
  6. anonymusx /

    Csatlakozott:
    2015. október 15.
    Hozzászólások:
    80
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    krater: Fos, azért vettem meg, mert magyar nyelven jelent meg, de iszonyat gagyi, hack & slash lenne, de nincs benne túl sok képesség, és ellenség is csak kb 6-7 fajta van.. .
    Nagy nehezen elérek a játék végére, de a főellenség túl erős, ahhoz hogy le tudjam győzni, lootolnom kellene egy pár órát..
     
  7. Baranyai Péter /

    Csatlakozott:
    2015. november 02.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Dragon Age: Origins (Vérvonalak):

    Ezt vittem végig utoljára, de már most újrakezdtem és fogom is még. Nekem nagyon tetszik a játék. A történet nekem nagyon bejön, a zene is tetszik, harcrendszer is jó. Remek játékélményt nyújt nekem. Benne is van a TOP játékaimban.
     
  8. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Wolfenstein The New Orde
    Ez egy jó kis lővőldözös játék..néhol kissé elvont de azért élvezhető
     
  9. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Tomb Raider Definitive Edition (Xbox-1)
    Én mondjuk eléggé elfogult vagyok a Tomb Raiderekkel, azóta imádom, hogy megjelent még PC-n az első DOS-os verziója).
    Ez az első alkalom, hogy kipróbáltam konzolon, nekem nagyon tetszett úgy ahogy van. Szép a grafika, jó az irányítás, tetszik a kerettörténet, jól el van találva a nehézség, a történet vezetése, egyszóval minden. Nálam 85%+
     
  10. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem az új részei tetszenek a Tomb Raidernek,sokkal jobban be jön a csaj,mint a régieknek :tef161:
     
  11. anonymusx /

    Csatlakozott:
    2015. október 15.
    Hozzászólások:
    80
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Deus ex 3:
    Nagyon jó cyperpunk világban játszódó fps, de végig lehet vinni harc néllkül is...
     
  12. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Chicken Invaders - Cluck of the Dark Side Halloween Edition
    [​IMG]
    Szétlövök mindenkit.
     
  13. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    GTA5
    Kissé nehézkes vonalvezetés,de a grafika nagyon élvezhetővé teszi a játékot
     
  14. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Assassin's Creed - Unity: Francia forradalom köré van építve a sztori, hol könnyű hol nehéz küldetésekkel. ismét jó játékot raktak össze, de már kint is van a legújabb Assassin's Creed Syndicate


    View: https://www.youtube.com/watch?v=3kGHHMc5dqE
     
  15. balint355 /

    Csatlakozott:
    2014. november 08.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    47
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Team Fortress 2 - korrekt online FPS, több különböző karakterrel lehet lenni és mindegyik más játékélményt ad. Ennek köszönhetően nem lesz unalmas néhány nap után, mindig ki lehet próbálni valami újat. A grafika elég rajzfilmszerű, kicsit elavult, de nem zavaró, legalább van stílusa. Ingyenes, de szerencsére nem rontották el azzal, hogy csak akkor lehet rendesen játszani, ha pénzért megveszed a legjobb cuccokat.
     
  16. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nebulous - Nem korrekt online XD Mert néha úgy fel bír mérgelni fogy az fantasztikus. Játék mentet. Kapj be minden más játékost és edd meg Lődd szét! A legjobb mikor csapatba játszol és a saját csapattársad keresztbe rak neked. De amúgy jó kis szórakozás.

    Itt egy kép:

    [​IMG]
    Ahogy látom Snoop Doge-nak annyi lesz ha a focilabda eléri a szétrobbant kis gömböket. :tef293:
     
  17. bloksma1 /

    Csatlakozott:
    2016. január 13.
    Hozzászólások:
    66
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    The Elder Scrolls V: Skyrim. Most konkrétan a kiegészítőivel játszottam, mivel elkészült a magyarítás (aminek elkészülésében volt alkalmam segíteni :tef293: )
     
  18. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    NBA 2K17

    Szerintem a játékmenet nagyon szép és dinamikus élethű. Mivel szinte végtelenségik hasonlít a valóságra.A játékosok mozgása nagyon kidolgozott, szinte mindegyik játékos mozgása, dobása,futása levan modellezve, ezzel is a valósághűbbé téve a játék menetet. Még külön kiemelném hogy az NBA szupersztárjainak viselkedése is tükrözi a valóságot. A játék nagyon sokféle módot tartalmaz, ilyen pl a karriermód, szezonmód, rájátszásmód. Ez mellett lehetőség van a játékot online is játszani. Mindenkinek csak ajánlani tom aki szereti a kosárlabdát.
     
  19. becsehely /

    Csatlakozott:
    2019. szeptember 02.
    Hozzászólások:
    91
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Days Gone

    7,5/10

    Jó kis játék, le tud kötni, de néha bugyuta megoldások vannak benne.
     
  20. lajtosdome /

    Csatlakozott:
    2018. november 12.
    Hozzászólások:
    864
    Kapott lájkok:
    42
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    vasutas
    Lakhely :
    Celldömölk
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    utolsó játék, amivel játszottam az Openrails, ami egy önálló platformot teremt az 2001(!)-es kiadású Microsoft Train Simulátorhoz, hogy XP utáni operációs rendszereken is fusson :tef161: