Tech Feltörték a Nintendo 3DS-t

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Davenatic hozta létre. Ekkor: 2013. június 03..

  1. Davenatic /

    Csatlakozott:
    2013. március 17.
    Hozzászólások:
    139
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Software Developer , Graphic designer , Contractor
    Lakhely :
    Budapest
    Végre valahára feltörték a Nintendo 3DS kézi konzolt. Így a jöv?ben elérhet?vé válik az illegális játékok futtatásának lehet?sége ezen a kézikonzolon. A Nintendo 3DS 2011. március 25-én jelent meg Európában. Így most több mint 2 év elteltével kézi konzolt a világon els?nek a The Gateway 3DS csoportnak sikerült feltörnie.
    A játékok futtatásához nem kell más mint egy 3DS Flash kártya(lentebb videóban látható) és az ehhez szükséges kernel. A kártyákat hamarosan árulni is fogja a The Gateway.(hogy mennyiért azt még nem tudni.)

    A kártya támogatja az összes 3DS játékot,valamint m?ködik a 3DS és a 3DS XL konzolokba helyezve is.

    A csoport fel is töltött egy videót melyben bemutatják a kártyát 3 különböz? játékon.





    A kés?bbiekben valószín?leg további információt a The Gateway hivatalos oldalán tudhatunk meg.


    Mit szóltok ehhez várjátok már a megjelenést ? :tef293:
     
  2. Fencsik /

    Csatlakozott:
    2013. április 03.
    Hozzászólások:
    93
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ideje :tef293:

    Ideje volt már fiamnak is volt és iszonyat drágák voltak hozzá a játékok :tef293:
     
  3. Davenatic /

    Csatlakozott:
    2013. március 17.
    Hozzászólások:
    139
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Software Developer , Graphic designer , Contractor
    Lakhely :
    Budapest
    Hát igen!

    Nekem 2 van egy sima 3DS meg egy XL de én is nagyon vártam már hogy feltörjék végre nem kell 12ezrekért játékot venni!