Magyar torrent oldalak nCore Filmes kérdőív eredmények #3

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' klarensz hozta létre. Ekkor: 2014. június 04..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A filmes kérdőívünk harmadik részében már van szó egy kicsit az IMDB-ről és a filmkritikákról is. Hogy tetszenek az eredmények?
    Filmes kérdőív eredmények #3
    mai három eredménnyel kicsit körbejárjuk, hogy hogyan értesültök az új filmekről. Íme:

    Honnan szerzel tudomást az új filmekről?
    [​IMG]
    Ebből az eredményből több érdekes dolog is kiderül:
    Tízből hárman az nCore-ra hagyatkoztok, amikor az esti filmezéshez kerestek valamit, ellenben heten már konkrét céllal jöttök az oldalra. Ebből a hétből pedig kevesebb mint hárman hallotok az újdonságokról hirdetésekben, vagy egyéb platformon.
    Előfordul, hogy az IMDB pontszám miatt nézel meg egy filmet?

    [​IMG]
    Az látszik, hogy az IMDB pontszám nagyon is mérvadó egy film kiválasztásánál, de vajon egy nCore pontszám, ami csak a ti véleményeteket tükrözi szintén hasznos lenne?
    Olvasol filmkritikát?

    [​IMG]
    Ennél a kérdésnél sem számítottunk rá, hogy ennyien olvastok filmkritikákat. Megfontolandó, hogy beépítsünk egy kritika ajánlót is az új oldalba, hogy könnyebb legyen dönteni. Mit gondoltok?
     
  2. malvin /

    Csatlakozott:
    2013. május 22.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én is kitöltöttem a kérdőívet, és úgy rémlik, hogy volt egy olyan kérdés is, hogy "jársz-e, és ha igen, milyen gyakran moziba".
    Engem érdekelne, hogy ennek mi az eredménye.