Magyar torrent oldalak Diablo Torrent Fontos hírek

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2013. május 17..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    2013-05-15 12:42:45 - Fontos hirek!

    Udv mindenkinek!

    Eloszor is, elnezeseteket kerem amiert inaktiv voltam az utobbi idoben a forumon es az oldalon. A helyzet az, hogy a maganeletem nem enged meg napi 3 oranal tobbet az ugyek intezesere es ez sajnos rettenetesen keves.. meg akkor is, ha csak a tobb szaz emailrol lenne szo amit szemelyesen kapok/nap... de ez most a legkisebb dolog.

    Olvastam a kritikak egy reszet a bonuszpont utalas beszuntetese miatt, utolagosan reagalva erre: megertem a felhaborodast es sajat hibamnak tekintem amiert nem tajekoztattunk titeket eredmenyesen. A bonuszpont utalas megszuntetese a felhasznaloi fiokok megszaporodott lopasanak volt a kovetkezmenye. Miutan beszuntettuk a lehetoseget a tobb mint 600 lopott account majdnem 0-ra csokkent. Hosszas vitak utan ugy dontott a staff, hogy vip rangtol lesz csak elerheto az utalas, ezt most modositjuk es orommel kozlom, hogy ezen a heten visszakerul a bonuszpont utalasanak lehetosege minden felhasznalo szamara (teszt jelleggel), DE felso limittel amely a jelenlegi tervek szerint: 50.000bp/honap osszesen.

    Bovebben a limitrol: Egy felhasznalo 1 honapban maximum 25 ezer bonuszpontot tud elutalni es 25 ezer bonuszpontot tud fogadni. Ezt persze lehet egy osszegben vagy kulon - kulon is.
    Ha egy felhasznalo pl.: 10.000 bonuszpontot szeretne kuldeni egy masik fiokra, de a fogado fiok az adott honapban mar osszeszedett pl.: 20.000 bonuszpontot, akkor a kuldo fel hibauzenetetet kap a kuldeskor: A bonuszpontkuldes sikertelen: A felhasznalo, a havi limitje elereseig max.: 5.000 bonuszpontot fogadhat. Ezekben az esetekben a kuldo azonnal visszakapja az utalt osszeget.
    A bonuszpontok utalasat ezentul el kell fogadnia a felhasznaloknak. (Kocka1 felhasznalo utalt neked 3500 bonuszpontot, elfogadod? IGEN - NEM) Erre az elkuldestol szamitott 24 oran belul van lehetoseg, utana a rendszer automatikusan visszavonja az utalast. Ha a felhasznalo nem fogadja el az utalast, az osszeg automatikusan visszakerul a kuldo fiokjara.
    Figyelem, a kuldonek az utalas visszavonasara nincs lehetosege!

    Emellett (mivel az account lopas virusos torrentek letoltesevel volt lehetseges) programot ezentul csak fel evnel regebbi Tag tud feltolteni.

    Nemsokara indul az adatlapkeszito/adatlapdekoralo versenyunk. Errol bovebben kicsit kesobb a jatekmesterunktol kaptok tajekoztatast. Figyeljetek a fooldalt es a hireket.

    Hamarosan ujabb feltoltoi versenyt is rendezunk az oldalon, remeljuk jottok sokan, a trofeak es bonuszok kiosztasa a kovetkezo versenyen sem fog elmaradni.

    Nemregiben az emlitett trofeakkal (Gonoscar dijak), valamint arany, ezust illetve bronz szobrokkal is gazdagotott az oldal. Hamarosan ujabb kituntetesek megjelenese is varhato, ezeket a kozeljovoben megrendezendo jatekok alkalmaval, az ott elert eredmenyert lehet majd kapni.

    Hetvegen publikalunk egy uj temat, SPACE nevvel. Ezt a temat tobbek keresenek megfeleloen hoztuk letre. Remeljuk tetszeni fog, velemenyem szerint az egyik legjobb lesz.

    Mas:

    Sajnos, mint ti is irtatok az oldal olykor olykor nem erheto el. Ennek az oka a szerverterem ellen intezett DDoS tamadas. Remelehetoleg hamarosan sikerul elharitani a kimaradast okozo tamadasokat.

    A fentebb emlitett tervek valtozhatnak.
    Kellemes napot mindenkinek!
    G*