Magyar torrent oldalak Deathlord FONTOS INFORMÁCIÓ

A témát ebben részben 'Archívum' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2018. március 31..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sajnálatos módon elég hosszú ideje folynak a háttérben olyan dolgok, amirõl eddig nem tudtatok, de most úgy éreztem, tartozom nektek annyival, hogy tudassam veletek.
    2006-ban indult az oldal, akkor valószínûleg a tulajdonosok még nem tudták, hogy 2018-ban, azaz 2 év múlva a Deathlord még mindig mûködõképes lesz. Elnézést, javítok: "mûködöképes". Hogy miért a macskaköröm és a ,cinikus hanglejtés'? 12 év alatt az oldalon nagyon sok változás történt, pl. volt, amikor a staff teljes egészében kicserélõdött, új szabályok lettek bevezetve és ezekkel ellentétben régiek mentek a levesbe. Tulajdonosváltás is történt már, de maradt egy ember, aki a kezdetektõl itt van és voltaképp neki köszönhetõ az oldal, illetve az is, hogy még mindig mûködik, de ilyen pl. abyDorka és a többiek is, akikrõl már nincs tudomásom. Vannak dolgok, amiket egy idõ után megun az ember, pl. sok embernél ilyen a házasság, lakás, de akár a munkát is ide lehetne sorolni. Így van ez jelen esetben is, de én ezt csak "munka-hobbi" címszó alatt nevezném el. (Jó)pár évvel ezelõtt megjelentem Én, mint moderátor, de ez a történet most nem csak rólam szól. Nagyjából 2-3 évvel ezelõtt úgy gondoltuk az akkori vezetõkkel, hogy változtatni kellene a kinézeten. Az akkori elszántságommal rögtön kerestem is egy embert, akit alkalmasnak találtam arra, hogy elkészítsen egy skint az oldalunknak. El is kezdõdtek a munkálatok, de az oldal tulajának "szabadideje" miatt amilyen gyorsan elkezdõdtek, olyan hamar véget is értek. Éveken keresztül az elsõ volt a listán az új skin. Nagyon sok (szinte) könyörgés és veszekedés van a hátunk mögött, de az oldal tulaja megemberelte magát és amiben kellett, segített. Aztán visszavette a tempót. Ismét a sok vita, megint volt valami, aztán ismét visszavett. Ez a mai napig így megy. Le tudnám fényképezni a messengeres beszélgetéseinket, de szerintem megunnátok azt, hogy napokon/heteken keresztül mintha saját magammal írnék... Nem is olyan régen meguntuk a dolgot és úgy éreztük, mindennek eljön egyszer a vége. Az oldal tulaja bele is egyezett, ekkor beszélt vele abyDorka, aki még mindig tud rá hatni (szerencsére legalább õ). Ismét elkezdõdött valami, de szerintem már ti is tudjátok a történetet: nem tartott sokáig. Mint tudjátok, az oldal tulajának köszönhetõ az oldal és annak mûködése, viszont ha Zsbalint, yamahaexup és jómagam nem vagyunk itt, az oldal már rég a süllyesztõben lenne. Persze a mi kis fejlesztõnket, Gable-t se hagyhatom ki, ugyanis minden újítás voltaképp neki köszönhetõ. Mivel az oldal tulaja nem tudta/tudja tovább "ellátni az éhes disznót, csak makkal álmodhatnánk". Ekkor döntöttünk úgy, hogy kell a Támogatásotok ahhoz, hogy tovább tudjon üzemelni az oldal, ehhez elkészítettem egy tervezetet, ezeket Zsbalint, yamahaexup kollégáimmal kicsinosítottunk és tovább adtuk Gable-nak, aki az alap dolgokat már elkészítette. Ahhoz, hogy valami mûködjön, kell a "mag" is, nem elég csak a "héja". Az oldal tulaja magára vállalta ennek intézését, múlt hét szombatra ígérte a "mag" egyik részét, ámbár valóban eltelt az ígéret óta 168 óra, messengeren hiába írok minden nap, két betûs választ sem kapok, sõt.. Két betûnek már kifejezetten örülnék!
    Nagyon sok újítás még várat magára, amivel jobbá tudnánk tenni az oldalon eltöltött perceiteket, de ez egy ember miatt nem tud megvalósulni és sajnos 3 évnyi tûrés után úgy tûnik, besokalltam (a többiek nevében nem beszélhetek, viszont megsúgom: Õk is!). Hiszen miért is mondunk le a szabadidõnkrõl és minden jóról, ha a tulajdonos magasról tesz rá? Szóval nagyjából ennyi, nem tudom, ezek után mi fog történni, én hiába akarom, Zsbalint, yamahaexup és Gable hiába akarja, ha az oldal tulaja nem. Talán mi kevesek vagyunk, de hátha ti még tudtok rá hatni... Nyugodtan írjátok meg neki azt, amit gondoltok, ide kattintva, bár nem hiszem, hogy meg fogja õt hatni.

    Szeretünk itt lenni és imádunk titeket, de sajnos már a 136 liter ûrtartalmú gönci hordó is megtelt.

    Amíg lehet, addig további jó torrentetést, de reménykedjünk abban, hogy "a medve visszatér a 3 éve tartó téli álmából"!

    (jelenlegi)DL Staff

    dl_info.jpg
     
    • Like Like x 1
  2. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagy kár lenne az öreg lordért!
     
    • Like Like x 1
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  3. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Ez volt a legelső torrent oldal, ahova bekerültem és ez az egyik olyan torrent oldal a hazai trackerek közt, amely nagy múltra tekint vissza. Kár lenne ezt az oldalt -csak úgy- veszni hagyni!