Filmklub George Miller Mégsem Fordít Hátat Mad Maxnek

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. január 15..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Rendkívüli módon elszomorított George Miller bejelentése néhány napja. A rendező a Page Six-nek árulta el, hogy nem fog több Mad Max-filmet készíteni. Most azonban kiderült, hogy a tíz Oscarra jelölt A harag útja rajongóinak nincs miért búsulniuk, Miller szavait ugyanis félreértette az újságíró.

    „Az egy teljesen zagyva interjú volt. New Yorkban voltam, nagy hangzavar vett körül, és a vörös szőnyegen kérdezett engem az újságíró.” Az információt teljesen rosszul értelmezte a riporter, így amit leírt, az egyszerűen nem volt igaz. Miller csupán annyit mondott, hogy nem egy Mad Max lesz a következő filmje, és ezt értette úgy a riporter, hogy Miller nem akar több Mad Max-filmet készíteni.

    [​IMG]
    George Miller a National Board Of Review gáláján

    Forrás: Picture-Alliance/AFP
    Először egy kis költségvetésű filmet akar először elkészíteni Miller, amely nem jár annyi vesződséggel, mint A harag útja, nem kell miatta hónapokra kiköltözni a sivatagba. „Komolyan szeretnék egy filmet csinálni iPhone-nal. Egy nagyon érdekes kihívás lenne. Ez az eszköz széles körben elérhető azoknak, akik közölni szeretnék valamit. Nem konkrétan iPhone-nal fogok forgatni, de ebbe az irányba mozdulok el” – mesélte Miller a következő projectjéről.

    Amiről itt Miller beszél, az már régóta nem fantázia. De most már ott tartunk, hogy mobilokkal nem csak youtube-ra feltöltött videókat, hanem rendes mozifilmeket is gyártanak. Az iPhone-nal forgatott Tangerine-t beválogattuk 2015 legjobb filmjei közé.

    [​IMG]
    Mad Max - A harag útja

    Forrás: InterCom
    Millernek két Mad Max-univerzumban játszódó története is megfilmesítésre vár, én abban reménykedem, hogy a mobilos projektje után ismét elhajt a sivatagba egy csomó tuningolt járművel és minden őrültségre kapható kaszkadőrcsapattal.

    Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/201601...k-a-harag-utja-tom-hardy-charlize-theron.html