Hírek Itthon Három férfi lövöldözött egy londoni klubban

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. október 31..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Automatafegyverrel nyitott tüzet egy fegyveres banda, egy illegális rave partin, Leytonban.
    A támadók jelmezbe öltözve kezdtek el lövöldözni a Halloween buliban. Egy férfit és egy huszonéves nőt súlyosan megsebesítettek.


    A gengszterek halloween-i jelmezben álcázták magukat. Bohócnak, szellemnek és vámpírnak öltözve kezdtek el lövöldözni a Money Move bulin, az Észak-londoni Leytonban - írja a The Sun.

    Egy 41 éves férfit a lábán találtak el, egy húszon éves lányt pedig a mellkasán.

    A sérült férfi egy társa rohant el segítségért.

    Egy felvételen, ami a lövöldözés éjszakáján készült, jól látszik, ahogy a megsebesült férfi fekszik a vértócsában. Egy nő ércsiptetőt csinált egy fehér övből, hogy segítsen elállítani a vérzést. Miközben megszorította az övet, azt mondta a férfinak:

    Nem vérezhetsz el, jó ember vagy!"

    Egy bulizó így emlékezett vissza a szörnyű estére:

    Négy fegyvernek kellett lennie. Borzalmas volt! Mindenki, aki kint volt rohanni kezdett, de több mint százan csapdába estek bent. Én megfordultam és rohantam. A fegyveresek elzárták az egyetlen utat kifelé egy autóval."

    A hely tulajdonosa azt mondta:

    Úgy néz ki, ez egy téves alvilági leszámolás volt"

    A hely egyébként úgy néz ki, akár egy afrikai templom, amit gyakran béreltek ki hasonló rave partikra.

    A rendőrségi szóvivő a történtek után azt mondta, hogy egyelőre senkit sem tartóztattak le.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...