Hírek Itthon Három pucér férfi kergetett egy diákot Győrben

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2018. február 09..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Egy hetedikes gyerek sétált haza szerdán este hétkor Győrben, amikor három pucér férfit vett észre, akik aztán kergetni kezdték. Elindultak felé, ő pedig rohanni kezdett, a három meztelen pedig követte. Mindössze egyszer mert hátranézni, annyira megijedt. Másfél óra alatt tudták csak megnyugtatni a szülei. Az eset olyan lelki törést okozott neki, hogy kijelentette, most biztosan nem megy edzésre.


    "Remegve ért haza, alig lehet megnyugtatni a fiamat, akit szerda este hét óra körül, edzésről hazafelé tartva három meztelen férfi kergetett meg a Bem téren˝ - mondta el a Kialföld.hu-nak a gyerek apja. Azonnal a rendőrségre ment.

    „Nem tudom, így az ember hogyan engedje el a gyermekét" – mondta Polgár Tibor nem sokkal a történtek után.

    „Gondoltam rá, hogy még akkor este odamegyek a Bem térre, de attól tartok, ha megtalálom az illetőket, önbíráskodás miatt még én kerülök bajba. A téren sok gyerek fordul meg, futópályát is kialakítottak "

    - tette hozzá az apa.

    A rendőrök a Kisalföld megkeresésére azt mondták, kimentek a helyszínre, ahol adatokat gyűjtöttek, ezek alapján is vizsgálják a történteket.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...