Magyar torrent oldalak Teracod Hiba

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Anubis36 hozta létre. Ekkor: 2012. március 26..

  1. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Értesíteni szeretnénk titeket, hogy biztonsági hibát fedeztünk fel az új generációs oldalon és ez okozza a plusz várakozási időt. Kijavításáig marad még a jelenlegi verzió, de addig is szavazzatok a teracod szépére ITT.


    -------------------------------------------------------------------------
    Amúgy nézelődtem kicsit az oldalon,és nem tudom észre vettétek-e,hogy szépen csendben már több mint:
    71.000felhasználó van az oldalon... :tef318:
    Ez azért már vetekszik a BHO-val,vagy a 1st-vel,vagy a Miq-el...
    (és még mielőtt valaki rám írna a miq miat , 110.000felhasználójuk kb addig volt amíg egyesült a régi Makival és összeszámolták.Szerintem mára jó ha 60.-70.000felhasználó van)
    Szóval a Teracod szépen lassan feljött szerintem a legjobb és legnagyobb 5oldal közé,mert a tartalom is bő,és minden fent van ami a többin.
    A meghívóhoz jutás meg kb ugyanolyan nehéz mint a Bithumenen,
    minden héten a top100 feltöltő és top100letöltő(tehát össz:200) jut meghívóhoz.És hát nem egyszerű bekerülni a top100ba.Mondjuk lehet sms-el támogatni és akkor is jár.

    Szóval ajánlom mindenkinek,mert szerintem megérett a figyelemre. :tef344:
     
  2. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Néztem én is őket,és tényleg piszok nagyot fejlődtek!Igaz a torrentek száma azért még alacsonyabb mint a többi nagyé,de én is azt mondom ott vannak azon a képzeletbeli 5-6-ik helyen!Hajrá csak így tovább nekik!
    úi:s még egy pozitívum nekik a bithorloval szemben,hogy igaz ők is átalakítás alatt állnak,de nem teszik be nekünk,még nem lesz tökéletes az új oldaluk! :tef293:
     
  3. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,924
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Teracod+

    Hozzáfűzni valóm csupán annyi!
    Igen kellemes jól seedelhető oldal, segítőkész staffal!
    Le a kalappal előttük!
     
  4. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    terra

    szerintem ahogy írtátok sokan jó kis oldal minden megy jó seed jó letöltés és ami fontos segítőkészek, az ilyen oldalak megbújnak és naggyá forrnak. hajrá te-rakod.
     
  5. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerintem is egy jó oldal,ami kellett róla,minden hamar lejött,vagyis jó a seed rajta.Szerintem is naggyá formálódik,csendben a háttérben.Jó is ez igy. :tef293: