Magyar torrent oldalak Majomparádé Hírek

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' timcibimci hozta létre. Ekkor: 2012. január 12..

  1. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Devil példa

    Utólagos engedelmeddel idézem:

    példát vehetne a Makiról a többi nagy oldal is! (gondolok itt a BHO-ra)

    Egy hónapja kezdtem torrentezni. Nem ismerek más oldalt, mint a Majomparádét és a Bithorlo-t. Nem értem miben kellene példát vennie a BHO-nak. A bújócskában meg az ipiapacsban?
    Ez alatt az egy hónap alatt a BHO majdnem annyit állt, mint amennyit a maki üzemelt. Nem tehetek róla, de én, mint ebben a témában teljesen tájékozatlan, ezt láttam. Az okokat nem ismerem, nem is érdekelnek, mert én torrentezni szeretnék. 100 belépési kísérletem közül a BHO-n 99 sikeres is volt.
    A 100 GB feltöltés jöváírása nagyon ösztönzően hatott. Most már nem a legalacsonyabb rangú majmok közé tartozom. 100 GB feltöltése nem lett volna egyszerű.
    A BHO-n már kellemetlenebb a dolog. A 10-es szorzóval megadták a lehetőséget, de ebben már nekem is tevékenyen részt kell vennem.
    Az eddigi rövid pályafutásom alatt azt látom, hogy a két oldal versenyben van egymással. Az els?dleges cél a felhasználók megtartása és valamilyen tevékenységre való ösztönzése.
    Úgy hallottam, vannak más oldalak is, ahol szintén az adatforgalom növelése az elsődleges cél, nemcsak a felhasználók számának a növelése. Persze minden felhasználó,egyben potenciális oldalépítő is.
    Az alanyi jogon járó kedvezményekről csak annyit, hogy az oldalnak ez nem kerül semmibe. Pusztán az adatbázisban kell néhány számot átírni. Így lesz a 2 GB feltöltésből 102, 2 meghívóból 12 és az 1 GB visszaosztásból 10. Való igaz, hogy ez bizony nagyot lendít az user kedvén.
    Mindkét helyre feltöltöttem 4 torrentet, ne mondják, hogy csak kihasználom az oldalt. Valószínűleg nagy hülyeségek lehetnek ezek, mert a majomparádén az egyikre még csak 1 lelöltő akadt 3 nap után is. Most seedelhetem 1 hétig, ha nem akarom, hogy bajom essen.
    Igaz, ennek a filmnek a cselekménye nem bokáig érő vérben játszódik.
    Én a magam részéről eddig ezt tapasztaltam.
    A BAJNOK igyekezetét és hozzáálását csak méltányolni tudom.
    Nem vagyok különösebben elkötelezve egyik oldalon sem, egyiken sem ért semmilyen személyes sérelem.

    Szeretnélek benneteket megkérdezni, miért kellene példát venni a Majomparádéról és mit jelent az, a sok ''csak így tovább''?

    Ehun vagyunk e! Még be sem fejeztem az irományomat, már megint eltűnt. Most mit tudok ebből a felvidéki paraszteszemmel kikövetkezteni? Cak így tovább? Példát vehetnének róla?
    ( Lehet, hogy én okoztam a galibát, mert feltettem egy torrentet, ami még az nc-n sem volt meg. Addig működött míg oda nem pofátlankodtam. )