Magyar torrent oldalak Majomparádé Hírek

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' klarensz hozta létre. Ekkor: 2014. június 21..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Majomparádé. Ha ezt a szót leírom az interneten, mindenki tudni fogja, hogy miről van szó, hiszen a hosszú évek során ez a név összefonódott a magyar torrentezés fogalmával. Sok évvel ezelőtt még csak a számítástechnikával ismerkedő fiatalokként, gyerekekként álmélkodva figyeltük a nálunk idősebb kiválasztottakat, akiknek volt hozzáférésük egy olyan nagy tartalommal rendelkező oldalhoz, amelyen szinte bármit megkaphattak, ami megjelent. Nem csak Magyarországról, bárhonnan. A CD-n egymásnak adogatott játékok, filmek forrása a Majomparádé volt.
    Én még akkor gyermek voltam. Idővel viszont felnőttem, megkomolyodtam és én magam is bekerültem az újraindult oldalra. Szinte hihetetlen érzés volt, hogy gyermekkorom egyik legáhítottabb helyére jutottam el és én is tagja lettem a nagy családnak. Ezután voltam leíráskészítő, segítő, végül moderátor is és minden helyen családias légkörrel, barátságos kollégákkal találkoztam. Közben a Makinak voltak jobb és rosszabb napjai is, volt, hogy feltörték, volt, hogy napokig állt vagy alig működött, de VÉGIG KITARTOTT!

    Az egész dolog vezetője, ganxsta7 a Staff élén mindent megtett az oldalért és küzdött érte ameddig csak tehette. Sajnos azonban mindent és mindenkit elér a vég, így minket is. Azonban az emlékek velünk maradnak. A Majomparádé nem egy lezüllött, hanem egy megbízható, erős és barátságos oldalként zárja be kapuit, hogy aztán a közeljövőben újjáéledjen. Másképp. Én várok vissza mindenkit, mert kell egy hely!

    G*

     
  2. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,928
    Kapott lájkok:
    772
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!

    "hogy aztán a közeljövőben újjáéledjen. Másképp. Én várok vissza mindenkit, mert kell egy hely!

    G*"


    Türelmesen várom az utolsó sorok történéseit!
     
  3. Dark Angel / Guest

    Üdv. Amit megtudtam hivatalos forrásból, hogy maradnak a pontok és feltöltések. De mondjuk várható volt, hogy csinálnak mentést. De ezt most meg is erősítette a tulajdonos is.