Magyar torrent oldalak Z-Tracker Hírek

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Dexter hozta létre. Ekkor: 2012. március 29..

  1. Dexter /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    128
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedves Ztracker Felhasználók!

    Mivel az elmúlt hetekben több ''hiteles''-nek mondott beszámoló is napvilágot látott a Ztracker volt vezetőségi tagjainak az oldalról való kitiltásának okairól, és emiatt most a jelenlegi vezetőséget támadják, ezért kénytelen vagyok ezekre reagálni.

    Az előzményekről:
    Az volt személyzeti vezető (H*), adminisztrátor (S*) és moderátorok (c*, h*, P* és s*) lemondtak rangjukról és vezetőségi tagságot vállaltak egy új torrent oldalon. Búcsúzóul H* kiküldött közel félmillió privát körüzenetet a tagoknak, ami egyrészt megterhelte a rendszert, másrészt úgy megnövelte az adatbázis méretét, hogy pár mentés után megtelt a szerver merevlemeze.

    Mivel egyedül maradtam, az oldal tulajdonosával megbeszélve és az ő engedélyével meghívtam B*-t a vezetőségbe.

    Első vád, hogy B* a kinevezése után bosszút állt a volt stafftagokon és ok nélkül kitiltotta őket.
    Nos, B* az eset óta egyedül egy volt feltöltőt, b*-et tiltott ki. A személyzeti vezetőn kívül mindenki mást én.

    Második vád, hogy ok nélkül lettek tiltva a volt vezetőségi tagok.
    Bárhol bármelyik torrent oldalon ha valaki egy másik torrent oldalt reklámoz, oda csábítgatja át a tagokat, vagy szándékosan beleköt másokba, gyalázkodó, vagy trágár hangnemben bomlasztja a közösséget, azt az eset súlyosságától függően figyelmeztetik a szabályokra, megvonják a kommunikációs jogait az oldalon belül, vagy kitiltják.
    Én nem figyelmeztetgetek olyan embereket, akik betűről betűre ismerik a szabályzatot, csoportosan szándékosan szabálytalankodási szándékkal lépnek be a Ztrackerre és így viselkednek.

    Büntetések és tiltások okai:
    2012-03-16-03:23 PM - H* - kitiltás a hatalmával való visszaélés és szándékos károkozás miatt
    2012-03-16-06:15 PM - P* - lefokozás másik torrent oldal reklámozása miatt
    2012-03-18-02:45 PM - Y* - Kitiltás másik torrent oldal reklámozása, tagok átcsábítása miatt
    2012-03-18-08:38 PM - h* - felhasználók, stafftagok inzultálása, zaklatása miatt
    2012-03-18-08:39 PM - S* - felhasználók, stafftagok inzultálása, zaklatása miatt

    Én a tényeket írtam le, aki háromnál több mondatot váltott velem, az tudja, hogy tévedni szoktam, hazudni nem. Aki ''biztos forrásból'' máshogy tudja a történetet, az téved.

    w*