Magyar torrent oldalak Carpathians Húsvét

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2013. március 30..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    • 2013-03-29 - Húsvét 2013

      Sziasztok!

      "Kivirradt a tavasz ma húsvét napjára,
      Új életet öltött ismét föl magára.
      Én is e szent napon örömet hirdetek,
      Mert Jézus feltámadt! Ezen örvendjetek!
      Már régen szokása minden kereszténynek
      Örvendeznie e nap ifjúnak és vénnek.
      Én is köszöntöm hát ezen szent napunkat,
      És hozzá frissítem szép leánykájukat."


      A Húsvét megünneplése a VIII. század óta vált általánossá.
      A tavaszi napfordulót követő hetekre eső ünnep egyben a tavasz eljövetelének, a termékenységnek, az újjászületésnek az ünnepe.
      A keresztény világ egyik legfontosabb és legnagyobb ünnepe, amely alkalmával Jézus Krisztus feltámadására emlékeznek meg, ugyanakkor a tavasz eljövetelének köszöntése is. Egyházi és családi ünnep egyaránt, amelyhez világszerte számos népszokás és hagyomány kötődik.


      A Húsvéti Nyuszi idén is meglátogatott minket, az oldal húsvéti díszbe öltözött. Igazán nagylelkű volt és rengeteg ajándékot hagyott maga után!

      Egy hétig minden felkerülő torrentre 4x-es szorzót tett.
      A meghívót mindenki számára 100 bónuszpontra, a beváltható feltöltésekért fizetendő bónuszpontok számát a felére csökkentette.
      A slot korlátozást kikapcsolta, a Free Leech-et bekapcsolta, tehát senkinek sem íródik fel Hit&Run pont.

      Minden kedves felhasználónknak Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!
      A lányoknak sok locsolót, a fiúknak pedig sok piros tojást!


      Carpathians Staff
    • 2013-03-29 - IRC Kvíz

      Sziasztok!

      2013.Március 31.-én este IRC Kvízt rendezünk. Szeretettel várunk mindenkit, aki egy kis játékra és persze nyereményre vágyik.

      Részletek:

      Helyszín: iRC2.hu hálózat #carp-kviz csatornája, (http://mycarpathians.net/irc.php).
      Időpont: 2013.03.31. (Vasárnap) 17:00

      20 kérdés! Nyeremény: 500 bónuszpont/kérdés. A legtöbbet nyerő extra nyereményt kap: 3000 bónuszpontot, 1db meghívót és 20 GB feltöltést.

      Fontos, hogy mindenki az oldalon regisztrált nevével lépjen be irc-re.


      IRC használathoz segítség: Katt IDE, illetve készült két új leírás képekkel, az egyik a webirc a másik a külön kvízhez scriptelt mirc használatát mutatja be, mindkettővel nagyon egyszerűen csatlakozhattok.

      Ezen felül a fórumban is és a segítőktől is kérhettek segítséget.


      Carpathians Staff