Idegesítő Oldalak

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Bedy hozta létre. Ekkor: 2012. április 17..

  1. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok.
    Ezt a topikot azért hoztam létre hogy leírjátok véleményetek , mely és milyen bosszantó oldalak vannak melyeket szinte gyűlölöd.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. július 23.
  2. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igedesít? oldalk

    szerintem ha így folytatják egyik sem vagy csak pár évig üzemel, mert ezt túlélni nem lehet idegesít? hülyeségek zaklatnak, torrentezni megyek egy oldalra nem 12 üzenetet olvasni és folyamatosan feldobja hogy olvasd el, a másik idegsít? dolog az hogy rámész a kilépésre és megkérdezi biztos ki akarsz lépni áhhhh nem csak véletlenül kattintok oda basz...eg.
     
  3. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igedesít? oldalk

    és az oldalakról nem is beszélve van olyan nagyobbacska oldal is ahol alig találod meg hogy hol is kell kilépni, vagy van olyan is hol meg sem találod az adatlapod vagy 10 perc után tudsz tájékozódni mert elveszel s sok hülyeségben, volt már rá példa hogy nem találtam meg hol kell kilépni, lent alul, elrejtve egy kiíráson rákattintva lenyílik és úgy, na meg egy ismertebb oldalon csak úgy léphetsz ki hogy rámész az adatlapodra, na most ezeket komoly igy gondolják vagy csak bohóc odalakat hoznak létre mert iszonyat milyen idegesít? .
     
  4. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ami engem

    Ami engem bosszant most ép hogy segítséget kérek valakinek (BitHumen) és napok óta semmi válasz , a második levelet küldtem el , volt már hasonló esetem ott de nem jellemz? , ett?l még bosszant . Hírlevelek -amíg nem olvasom el azaz nem nyitom meg nem enged tovább és még csak törölni sem engedi ez is bosszant .Villódzó reklámok ami kisebb oldalakra jellemz? bosszantó. Ennyi hirtelen :tef293:
     
  5. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igedesít?

    Igen engem is idegesít a sok levél ami vár,és szinte mindig ugyan az az üzenet fogad.És er?szakos módon mindig megjelenik az üzenetek halmaza. De én már inkább be sem lépek az a levelek miatt. :tef161:
     
  6. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    tudom

    tudom nem tetszik nem kell be -regelni , de azért jó kis oldalak lennének de elrontják DIREKT. és nem veszik a lapot a tulajok így hagyják! hihetetlen. nem beszélve a dangeuos oldalról mely jó,(több éve tag vagyok) Jó lehetne, de undorító és személy szerint ezért nem lépek fel csak akkor mikor már megérik ne hogy letöröljenek.
     
  7. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bithu

    én is írtam nekik 2 napja de még arra sem méltattak hogy írjanak valamit hogy rajta vagyunk vagy nem csinálunk semmit te hü..e.
     
  8. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    levelek

    én is igy vagyok vele és még tovább sem tudsz lépni mert nem enged addig mig nem olvasod el. és mi van benn reklám . és más oldalak ajánlása, uhhhhh
     
  9. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    idegesít? ncore-n

    Hírfolyamok látad bizti mikor beléptél ez fogad de kit érdekel Atesco kiírásai nem érdekel el lehet tüntetni?? egyszer elég
    megnézni amit kirak de hogy ott is marad ez valami szégyen rondaság
     
  10. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    leveszed a

    Atescot leveszed a barátlistáról és megoldva , nem látod az ? hírfolyamát .
     
  11. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    leveszed a re..

    igen valóban így van . köszi szépen.
     
  12. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igedesít? oldalk

    Felhasználó - Tag - Veterán - Feltölt? - Szuperfeltölt? - V.I.P - Rádiós - Kvízmester - HelpDesk
    Moderátor - Adminisztrátor - Staff vezet? - Rendszer Adminisztrátor - Tulajhelyettes - Tulajdonos

    ezek a rangok vannak egy oldalon , van egy bizonyos funkció ami arra szolgál hogy egyéni rangot vehetsz beválthatsz, mi ezzel az idegesít? hogy ez egy hülyeség , mért mert egy pl: béla02 (macsek) ez egy rangnak számít hogy macsek? szerintem nem azért van és a nevében is ben van rangok.

    és még egy kérdésem lenne :?
    VIP : aki sokat tesz az oldalért, de nem írják le hogy mit, lové feltöltés, segnyalás, vagy mért osztogatják?
     
  13. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    idegesít? bithorlo

    a bithorlon vannak olyan ingyenes torik amik egyszer csak nem ingyenes semmi jelzés vagy id? csak átvált múltkor igy jártam 5x is- 4 tb fel o le erre elrontottam , amikor sokan seedbe állnak és még többen csatlakoznak letöltésre abban a pillanatban átvált és már számolja a letöltést is. Mire jó ez nem jöttem rá.
    eddig 6 ingyenes filmet töltöttem le ebb?l 5 átváltott , pehes vagyok de már unom ezt.
     
  14. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bithorlo

    egy nagyon egyszer? dolog, ha nem mükszik rendesen az elszámolás le és fel akkor a felesleges kredit pontokat legalább állítanák be arra hogy letöltés levonására. nem nagy kunct.
     
  15. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    What.cd kérdés!

    Ez a komment a rá érkezett válaszokkal együtt át lett helyezve: ide.
     
  16. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    what cd meghivo

    Ez a komment a rá érkezett válaszokkal együtt át lett helyezve: ide.
     
  17. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    sziasztok.
    szerintem sokan ?rzik és terelgetik arányukat és nem töltenek össze vissza mit egy örült, ezzel én úgy vagyok hogy azt töltöm le amit szeretnék csak is azt és minimum 10-es arányig benntartom, de nem mindig jön össze mire is gondolok,- vannak olyan oldalak nem is egy sajnos a nagyobbak közül hogy a free torrent egyszer csak nem free ,nincs kiírás mikor lesz vége a ingyenes letöltésnek nincs felírva egyes torrentekre mikor és meddig tart, lásd beload.
    Mire jó ez pl 1st egyszer csak e félig letöltött anyag nem ingyenes és már arányod is rombolja.
    Vagy olyan torrentet töltesz amit egyébként soha és van 50gb és 10% bedobja hogy nem free, na akkor elmegy az ész.
    Lehet én vagyok ilyen preciz vagy elszánt de akkor mért nem írják ki hogy mikor meddig lesz az a torrent vagy az adott oldalon free,
    nem értem benne a lehet?séget sem a fantáziát.
     
  18. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re idegesito oldalak

    Beload: altalaban 5 nap a free, ha a feltoltes idopontja fole viszed az egeret, latod mikor lett feltoltve pontosan, na kb onnantol 5 nap.
     
  19. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re idegesit?

    igen tudom azért idéztem a beloadot ott fel van tüntetve egyes torikra, máshol is ezt be kellene hozni
     
  20. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lehúzósok

    Összeségében azok az oldalak idegesítenek, ahol sms reg, egyéb donate van. Számomra a torrentezés nem arról szól, hogy jól megszedje magát valaki. Ha az oldalra költi, akkor még esetleg, de az is rezg? léccel. Aki vállalja a m?ködtetést, akkor azt tegye lehúzás nélkül. Néha-néha el?fordulhat bezárás elkerülése végett, de huzamosabban nem.
    Önzetlenül adni és kapni, számomra ezt jelentené.

    (És még akkor a statisztika torzításról nem is beszélve...évek óta halott torrent, évek óta be nem lépett felhasználók hada stb.)

    Tisztán és tisztességesen, ezt kellene. De egyre kevesebb ez a szemlélet. Idegesít, hogy még ebben sincs önzetlenség, aminek pont arról kellene szólnia...