Magyar torrent oldalak Estone Játék!

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2020. január 04..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,457
    Kapott lájkok:
    7,420
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Sziasztok! [​IMG][​IMG] Létrehoztam a Fórum/Játszótér/Szóösszerakó játékon belül egy szóösszerakó játékot. Aki részt szeretne rajta venni figylmesen olvassa el a játékszabályokat, és az alapján töltse ki. Jó játékot kívánok mindenkinek!
    Ez a játék még fejlesztés alatt lesz folyamatosan. Jó időtöltést, és sok nyereményt kívánok mindenkinek![​IMG][​IMG]
     
    • Like Like x 2
  2. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,457
    Kapott lájkok:
    7,420
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Sziasztok! [​IMG][​IMG]
    Üdvözöllek benneteket a szóösszerakó játékom leírásában!


    Szabályok:


    Alkoss értelmes magyar szavakat a betűkből!
    Vízszintesen, és függölegesen értelmes, összefüggő magyar szavakat.

    Írd le helyesen a megtalált szavakat, és küld el nekem pm-ben a megfejtéseket.
    -a képet amit mellékeltem azon jelöld be a megtalált szavakat pl:tef318:aintban), és küld el a bejelölt képet, és a megfejtett értelmes magyar szavakat nekem pm-ben.

    Nyeremények:

    500MB/ 1 helyesen elfogadott szóért a nyeremény!
    És így tovább fokozodik a nyeremény.

    Megfejtések ideje:

    A megjelent kép megosztásának idejétől számítva 1 hét az érvényesség ez időben belül kell elküldenie a helyes szavakat nekem pm-ben aki részt vesz a játékban.

    Én a megfejtéseket elbírálom, a bejelölt képek alapján. És elbírálás után értékelem 500MB/ jó válasz nyereménnyel.

    Elbírálás után küldöm minden résztvevőnek válasz pm-be az eredményeket, és a nyereményeket!

    2 hét letelte után már újabb képet osztok meg veletek.
    Új kép megjelenésekor csak arra lehet már újabb megfejtéseket leadni.

    Itt még a Google se tuddd segítséget nyújtani nektek! [​IMG] [​IMG]

    Jól gondoljátok át az összerakot szavakat, hogy értelmes, magyar szavakat fogadok csak el.

    Megértéseteket, és a játék szabályainak elfogadását külön köszönöm szépen nektek!

    Mindenkinek jó időtöltést, és sikeres, jó játékot kívánok!!

    Sziasztok! [​IMG][​IMG]
     
    • Like Like x 1
    • Informatív Informatív x 1