Filmklub Jövőre Jön Az Új X-men-mellékfilm Channing Tatummal

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' klarensz hozta létre. Ekkor: 2015. január 06..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    2016. október 7-én érkezik a Gambit, az X-Men-univerzum egy újabb mellékfilmje a két borzalmas Farkas után, Channing Tatum fogja játszani a címszereplőt, akinek a különleges képessége, hogy uralja a kinetikus energiát, de amúgy inkább arról híres, hogy van egy nagy botja, amivel kupánvágja a gonoszokat, és valami miatt jól tud kártyákat is dobálni. A filmet Joshua Zetumer, az új Robotzsaru forgatókönyvírója írja.


    [​IMG]
    Fotó: Imeh Akpanudosen / AFP
    Ezen kívül persze érkezik az új X-Men-film is, az Apokalipszis című, az új trilógia befejező része 2016. május 27-én kerül mozikba.

    A következő Majmok bolygója 2017. július 14-én jön, és a még el sem készült Fantasztikus négyes második része 2017. június 2-án érkezik. Nem, én sem tudom, hogy miért terveznek rögtön folytatást egy olyan filmnek, aminek még se híre, se hamva.

    A legjobb hír az, hogy az Assassin's Creed videojáték adaptációja még mindig készül, Michael Fassbender főszereplésével és az eddig főleg művészfilmekkel elfoglalt Justin Kurzel (A Snowtown-i gyilkosságok, Macbeth) rendezésével. Ez a film 2016. december 21-én jön.

    Persze a cikkben említett összes dátum az amerikai premierekre vonatkozik.
    Index - Kultúr - Jövőre jön az új X-Men-mellékfilm Channing Tatummal