Filmklub Johnny Depp talpig sárosan piál A Karib-tenger kalózai 5-ben

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. február 06..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Megvallom őszintén, én még valahol a második rész környékén leragadtam A Karib-tenger kalózai-sorozattal, ez azonban cseppet sem zavarja Hollywoodot, idén az ötödik részt hozzák el a mozikba. A Salazar bosszúja alcímet viselő folytatáshoz a Super Bowl szünetében futott be az első hosszabb előzetes, melyben egy Johnny Cash-dal taktusaira érkezik meg az új főgonosz, Salazar kapitány (Javier Bardem), akinek szokás szerint Jack Sparrowra fáj a foga.

    A változatosság kedvéért most nem csontvázkalózok, hanem zombikalózok erednek Johnny Depp nyomába, akik Transformers-szerű hajóval járják a tengereket. Zombisirály támad például egy pórul járt kalózra, zombicápák köröznek a zombihajó körül, a zombimatrózok meg a vízen járnak, és a tüzet is jól bírják.

    [​IMG]

    Javier Bardem A Karib-tenger kalózai 5-ben

    Forrás: Fórum Hungary

    Élükön Bardem áll, az előző előzetes az ő figurájára koncentrált, most csak egy-két snittben láthatjuk az Oscar-díjas spanyol színészt. Visszatér Geoffrey Rush, valamint egy rész kihagyás után Orlando Bloom is, aki holtában meglepően hasonlít Liam Neesonra.

    Az előzetes az utolsó pillanatig kivár a talpig sáros Johnny Depp behozatalával: talán ő az egyetlen, aki még nem halott a sorozatban, de a dülöngélésére a rajongóknak a tényleges filmig kell várniuk.

    [​IMG]

    Johnny Depp A Karib-tenger kalózai 5-ben

    Forrás: Fórum Hungary

    A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja május 25-én bonthat vitorlát a magyar mozikban.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...