Külföldi torrent oldalak BootyTape | BTP Kellemes ünnepeket és boldog új évet 2023-ra

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2022. december 31..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,907
    Kapott lájkok:
    7,439
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Helló BootyTape közösség!

    Először is immár 14. éve, hogy a BootyTape létezik. Köszönöm mindenkinek, aki itt maradt, és mindenkinek, aki most érkezett. A BootyTape 2022. szeptember 22-én töltötte be a 14. életévét. A BootyTape 2008. szeptember 22-én indult, és örülök, hogy még mindig él és működik.

    Azt hiszem, 2008 óta mindannyian rengeteg változást hajtottunk végre az életünkben, és ez a legtöbb ember számára normális egy 10 éven túli időszak alatt. Valójában az átlagos házasság hossza mindössze 7-8 év, és a legtöbb webhely kevesebb, mint 3 év. Mindezek ellenére mindent megteszek a rendelkezésemre álló napi idővel, hogy fenntartsam ezt a közösséget.



    Ez egy hosszú távú projekt/hobbi, amely egy napon véget ér. Ez a nap nem ma van, és nagy valószínűséggel a 15. évünket követő években lesz. Nem mondhatom, hogy ez az oldal a 20. évben (2028. szeptember 22-én) lesz elérhető. Köszönetet mondhatok minden további támogatásáért.

    Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet!!!!!

    -------------------------------------------------- ------


    Itt egy újabb lottó, és mindenki nyer, aki részt vesz, ez a legjobb. Ez is egy újabb 100 TB-os lottó nyeremény az 1000 résztvevő számára. Mindenki 100 GB-ot nyer a feltöltési mennyiségéhez. A sorsolás 2023. január 2-án ér véget.

    -------------------------------------------------- ------

    Rendben, itt vannak a jelenlegi futólottó szabályai:

    Mindenki vásárolhat 1 jegyet
    Minden jegy ára 1 megabájt Feltöltés
    A fődíj 100 000 GB. Feltöltés
    1000 nyertes lesz a fődíj felosztására
    . Ez nem a helyi állami lottó, ez a megcsalva, hogy nyerj!!!


    Játssz Lottót, Te nyersz, mindenki nyer!!!!


    A nyertesek nyereményei hozzáadódnak feltöltött mennyiségükhöz: 2023. január 2-án 12:00-kor . Mindenki nyer, aki belép.

    2008. szeptember 22-én kezdtük, és még mindig erősek vagyunk. Köszönöm mindenkinek a támogatást. A 14. évünkben járunk, és erősen megyünk.

    A FreeLeech elindult , és egészen (keleti idő szerint 2023. január 2-án , éjfélig ) tart.