Filmklub Lefújták A Terminátor Folytatását

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. január 21..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nincs több tétovázás, ködösítés: a Paramount kihúzta a bemutatónaptárából a Terminator: Genisys folytatásának premierdátumát. A filmet eredetileg 2017. május 17-én akarták bemutatni, erről letettek, és most már az a legvalószínűbb, hogy teljesen lemondtak az elkészítéséről.

    [​IMG]
    A folytatás tervei már a kukában lehetnek - Emilia Clarke, Arnold Schwarzenegger és Jai Courtney a Terminator: Genisys című filmben

    Forrás: UIP-Duna Film
    A kritikusok ízekre cincálták a Terminator: Genisys-t, mi sem voltunk kivételek, és a nézők sem özönlöttek rá. Amerikában konkrétan megbukott a 155 millióból készült ötödik rész, a tengerentúlon csupán 89 milliót tudott összeszedni. A világ többi országa mentett valamelyest a helyzeten, a sikeres kínai bemutató idején voltak olyan vélemények, hogy ez akár arra is sarkalhatja a stúdiót, hogy elkötelezze magát a folytatás mellett.

    Nem így történt. 2017. május 17-én immáron a Dwayne Johnson főszereplésével készült Baywatch mozifilmet fogja a világ elé térni a Paramount. Az életmentős sorozat új verziójában Alexandra Daddario és Leonardo DiCaprio exbarátnője is szerepelni fog.

    2019-ban visszaszállnak James Cameronra a Terminátor-sorozat jogai. A rendező alighanem kétszer is megondolja, hogy ismét átruházza-e másokra a franchise irányítását.

    Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/201601...isys-james-cameron-arnold-schwarzenegger.html
     
  2. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Nekem se tetszett igazán a Genisys, de ettől függetlenül jó filmsorozatként gondolok rá, kár, hogy elkaszálták :tef10: