Hírek Itthon Leköpte a rendőrt egy részeg férfi Tiszajenőn

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2018. február 04..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Óriási felháborodást keltett Tiszajenőn, amikor egy őrjöngő részeg megtámadott egy rendőrt - tudósított a TV2 hírműsora, a Tények. A férfi részeg volt.


    Az eset a falu művelődési háza előtt történt. Azért hívtak rendőrt, mert az őrjöngő, részeg férfi összeveszett egy másikkal, akire rá is támadt. A rendőr ezért kettőjük közé állt: ekkor a részeg megragadta a rendőr egyenruháját, szitkozódott, majd le is köpte.

    A rendőr meg akarta bilincselni az agresszív támadót, de az többször is megrúgta.

    A verekedő férfit végül egy polgárőr segítségével sikerült ártalmatlanná tenni.

    Én, ha rendőr lettem volna biztos, hogy kivertem volna az összes fogát, vagy agyonütöttem volna, mert én nem bírnám elviselni azt, ha valaki megveri a rendőrt

    - mondta az esettel kapcsolatban egy falubeli, Németh Tibor.

    A verekedő férfi 2 év börtönbüntetést kapott, amelyet a bíróság 4 év próbaidőre felfüggesztett. Enyhítő körülményként vették figyelembe a vádlottal szemben, hogy a cselekmény elkövetését beismerte, azt megbánta, illetve bocsánatot kért.

    Az azonban súlyosbító körülménynek számít, hogy a férfi részeg volt, amikor rátámadt a rendőrre, és az is, hogy korábban már volt büntetve.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...