Lenovo Vs Huawey

A témát ebben részben 'Technológiával kapcsolatos beszélgetések' góré hozta létre. Ekkor: 2016. január 09..

  1. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    szervusztok
    ahogy a telefon teszteket nézem interneten a jobbak közé sorolják a lenovot,huaweyt,sonyt,samsungot,g-t
    mindegyikem volt egy kivételével lenovo
    lehet dicsérni,fiákzni mindegyiket,
    igazából a minöségrő beszélhetnénk kicsit, ki melyikre mondja,hogy ezt lekopogom.
    huaweyyel semmi problémát nem találtam ugy ,hogy kb egy évesen kerüt hozzám. g620s
    melyik a jobb huawey vagy lenovo?
    sonynál keresztbe elrped a kijelzö. csak úgy simán
    samsung nem képes normális aksit készítni
    lg-m okostelobo 2 napig volt
    htc is jó de nem egy olcsó darab
    lényeg,hogy összhangban legyenek a paramterek
    pl quad core 1gb rammal minimum. sót 1gb ram alatti már fagy idönként szerintem.
     
  2. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az a baj, hogy a Huawei is fagy, leassul 2-3 hónap után.... Ami nem 3ft volt. Sőt drágább Samsung is csinál fura dolgokat ( de ez lehet az android miatt már). Nem vagyok iphone-s, de ha használni akarod a telefont ne androidot vegyél.
    1gb rammal meg ne vegyél semmit, ha csak nem wp vagy iphone.
    Ha mégis androidot veszel, akkor 100.000 alatt el se kezd nézni, de ha már 100.000 fölé mész miért nem iphone?? Szóval....

    Vagy nézz egy Nexust még talán az a legjobb választás. Mindig az a referencia készülék:
    http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/?st=Nexus
    LG-ből van is 100.000 alatt.
    Ha én androidra adnám a fejemet tuti csak nexus-t vennék.
     
  3. balint355 /

    Csatlakozott:
    2014. november 08.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    47
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Minden márkának vannak jobb és rosszabb modelljei, egy egy jó vagy rossz tapasztalat alapján szerintem nem érdemes általánosítani. Ha már kínaiakról van szó, kihagytad a Xiaomit, nekem az van és jó :tef293:
     
  4. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Érdekes összehasonlítás! :tef293: Ismerőseimnek van mindkettő, Huawe többnek is, Lenovo egy személynek...és így visszahallva a dolgokat mindkettőre panaszkodnak, de a lenovos ismerős többet. Valami 100e Ft-os kategóriás telefonja van, tehát bőven benne van a köyép kategória felső részében. Míg a Huawe-ek az olcsó 30-40e kategóriában lévőknél szintén sok a panasz...de mit is vár el az ember, ha (bármennyire is durva), de ennyi pénzért manapság igazán rendes telefont nem lehet venni (max az LG Leon, talán). De nem olyan rég vásároltak P8 mindkét fajtáját, és el vannak ragadtatva tőle mindketten. Személy szerint hTC párti vagyok. Jelenleg is egy M8-am van (már lassan 2 éve), előtte 3-4 évig húztam egy DesireHD-val. Mindkettő a saját kategóriájában a legjobbak közé tartozik, igaz fizetni is kellett szépen mindkettőért. (Előzőleg nokiás voltam). DHD jelenleg is működik egy CM mod rendszerrel vígan, és jóformán (kis túlzással) még mindig felvenné a harcot! :tef161: ...és ne feledjük az első Android a hTC-re készült, és mái napig a hTC androidja rendelkezik a legjobb felhasználóbarát androiddal.

    Egy szó mint száz, ha váltanom kellene, akkor elsősorban a Huawe lenne az amiért váltanék. A dizájn illetve az ár miatt, mert olcsóbban adja mindazt amit a többi androidos társai. Illetve itt van a fent említett Xiaomi, ami talán még jutányosabb áron adja a dolgait.
     
    • Like Like x 2
  5. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,802
    Kapott lájkok:
    696
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát igazából nem tudom egyikhez sem volt szerencsém,végig nokiás voltam de mióta csempés lett azóta nem kell. Jelenleg kb fél éve egy HTC duál simest használok idáig meg vagyok vele elégedve !
     
  6. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    szerintem huawey lesz.htc majd ha kedvenc típusom lemegy elfogadható árra,akkor veszem. újkorában biztos gyorsabb volt amilyenem volt, kb egy évesen került hozzm,hibátlan szép állapotban.kb 2-3szor indult újra de akkor gyilkoltam. 3d játék zenével együtt meg kitudja milyen háttérbe futó akalmazás volt még.
    sonymat már eladtam,kéne másik.
    azér köszönöm véleményetek.
    windowsom volt,de nem vált be a kezelése.iphone? jó oké a minőség az minöség. de mire megyek vele ha csak iphoneal kompatibis meg iyenek. androidom volt mindig is.
    lg leon jó,volt már kezembe.
     
    • Like Like x 2
  7. baljanod99 / Guest

  8. Tibi184 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    837
    Kapott lájkok:
    238
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hali!

    Nem tudok összehasonlítani,a Családban mindenkinek HUAWEI van.Teszi a dolgát semmi problem.
    P.Smart,P40.Lite előtte P20. Lite ill Nekem egy Nova8i előtte egy GS110
    Van egy Nokia 216 és egy Nokia C1-01