Hírek Itthon Majdnem 4 milliót fizetnek annak, aki tudja, hol van ez a magyar nő

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2018. január 05..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Egy Padovában élő olasz férfi, Andrea Tonello levelet írt a pápának, amelyben arra kéri a szentatyát, segítsen neki megtaláltni eltűnt feleségét és lányát. Évek óta nem látta őket. Akkor a nő Magyarországra utazott a kislánnyal az ünnepekre.


    Az olasz férfinak egy mezőtúri nőtől született kislánya, Chantal Ildikó. Aztán 2013-ban a nő hazajött Magyarországra, hogy itthon karácsonyozzanak a kislánnyal. Az úton még szerelmes üzeneteket írt a férfinak, majd egyik pillanatról a másikra eltűnt. Andrea azóta nem is látta őket. Azt mondja, a nő rejtőzködik.

    Minden pert megnyertem itthon és külföldön is, de nem tudok mit tenni. Öt éve nem láttam a lányom, azt sem tudom, jár-e iskolába, mi van vele- mondta korábban a Borsnak a férfi.

    [​IMG]
    Sallai KlaudiaForrás: Police.hu

    Az apa karácsonykor is üzent a lányának.

    Chantal hercegnő! Boldog karácsonyt, akárhol is vagy! Egy nap ez a rémálom véget fog érni, újra láthatjuk egymást, és ismét megölelhetlek. Apu szeret téged! "

    A férfi már az olasz miniszternek és a pápának is írt levelet, hogy segítséget kérjen tőlük.

    Andrea Tonelló 3,1 millió forintnak megfelelő pénzt ajánlott fel annak, aki segít neki és elmondja, hol lehet a családja. Egyelőre viszont csak bízik abban, hogy a lánya egyszer előkerül. A magyar rendôrség félmillió forintos nyomravezetői díjat tűzött ki, vagyis

    összesen 3 millió 600 ezer forinttal lehet gazdagabb az,

    aki tudja, hol van az anya, Sallai Klaudia, aki ellen nemzetközi elfogatóparancsot adtak ki.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...