Másnaposok 2.

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. május 11..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Másnaposok 2. (2011)
    (Hangover 2)

    Színes, szinkronizált amerikai vígjáték
    Szereplők: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Jeffrey Tambor, Mike Tyson, Justin Bartha, Ken Jeong, Liam Neeson
    Rendező: Todd Phillips
    Forgalmazza: InterCom
    Mozipremier: 2011. május 26.

    Négy jó barátcsapott egy eszelős bulit, másnapra totális rövidzárlatra ébredt, és fejfájósan próbálta kideríteni, mi történhetett vele az előző éjjel - a Golden Globe-díjas film 2009. nyarának legnagyobb mozis szenzációja lett, azóta pedig kultikus tiszteletnek örvend azok körében, akik voltak már valaha másnaposak, vagy tervezik, hogy legyenek.

    Ezúttal Stu (Ed Helms) mondja ki a boldogító igent, méghozzá Thaiföldön. A szesztestvérek természetesen így sem maradnak ki a mulatságból, de csalódottan kell tapasztalniuk, hogy Stu – tanulva az eddigiekből – óvatos kerti partit tervez a hepajozás helyett. Ám még a legtávolabbi földrészeken is igaz a régi mondás:ember tervez… és aztán mások végeznek vele. Las Vegas semmi ahhoz képest, ami Bangkokban történhet. A haverok újabb agyatlan kalandok során mennek keresztül– hiszen lételemük a botrány, a káosz és pár doboz fejfájás elleni gyógyszer.

    Minden idők legsikeresebb korhatáros vígjátékának rendezője, Todd Phillips, és a szereplők újra összefogtak, hogy megnevettessék a világot – és egymást.
    A Thaiföldön és Los Angeles-ben forgatott második rész egy még őrültebb, váratlanabb, és poénokkal teli vígjáték!
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az első részt nagyon élveztem

    Az első részt nagyon élveztem jó poénok voltak benne remélem a második rész ugyanolyan ha nem jobb lesz .
     
  3. Muscular / Guest

    A legfa@ább vígjáték amit

    A legfa@ább vígjáték amit valaha láttam,az első részt is legalább 10-szer néztük meg!
     
  4. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nálam az abszolút nyerő Zach

    Nálam az abszolút nyerő Zach Galifianakis :tef161: .
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez a bugyuta szerep nagyon

    Ez a bugyuta szerep nagyon ráillik azaz jól eltudja játszani a Terhes társaság vagy az Író és kamuhős című produkcióban bizonyította ezt .Ám voltak neki komolyabb alakításai mármint műfajilag Az őrangyalban vagy az Út a vadonba . Mostanában viszont kifizetendőbb a vígjáték kategória amiben nagyon magára talált .:tef293:
     
  6. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nálam vigjáték téren a "number one"! Igaz horror és thriller párti vagyok! Ez volt az egyetlen film az első résszel együtt, amin könnyesre röhögtem magam elejétől a végéig! Bár féltem a második résztől nem fog akkorát ütni! De nem csalódtam benne! :tef293:
     
  7. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
  8. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Warrior

    Még nem láttam, de már le is szedtem! :tef293: A hétvégén meg is nézzem! :tef293:
     
  9. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Warrior (Kenguru Jack)

    Megnéztem a filmet amit ajánlottál! Nekem sajnos nem igazán jött be! Ugyhogy marad a Másnaposok! De azért kösszi a tippet! Itt jön ki a "kinek a pap, kinek a papné" vagy "izlések és pofonom"! :tef293: