Hírek Itthon Meghalt Gesztesi Károly

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2020. január 04..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Origo:
    Meghalt Gesztesi Károly
    Tragikus hirtelenséggel meghalt Gesztesi Károly.

    A Blikk információi szerint az 56 éves színész a budapesti Ferdinánd hídnál vezette autóját, amikor vezetés közben rosszul lett, infarktust kapott.

    [​IMG]
    Gesztesi KárolyForrás: Viasat3/Labancz Viktória
    Kocsijával félreállt, ám hiába jött gyorsan a segítség és próbálták 50 percen keresztül újraéleszteni, az orvosok nem jártak sikerrel.

    Forrás: https://www.origo.hu/kultura/20200104-meghalt-gesztesi-karoly.html


    Blikk:
    Gyászol az ország: így búcsúznak a magyar hírességek Gesztesi Károlytól
    [​IMG]

    Az egész országot megrázta Gesztesi Károly halálának híre. A magyar hírességek a közösségi oldalukon búcsúznak a legendás színésztől.


    Ahogy korábban a Blikk megírta, szombat késő délután tragikus hirtelenséggel elhunyt Gesztesi Károly. A színész a Ferdinánd hídnál autózott, mikor vezetés közben rosszul lett, infarktust kapott. Félreállt az autójával és bár a segítség gyorsan érkezett, az életét 50 perc küzdelem árán sem tudták már megmenteni.

    Gesztesi Károly hazánk egyik legnépszerűbb színésze volt, váratlan halálhírén az egész ország ledöbbent. A közösségi oldalakat elárasztották a fájdalmas, búcsúzó bejegyzések - közös fotók, szívbemarkoló sorok jelzik a szívekben sajgó hatalmas veszteséget.

    Berki Krisztián egy közös képpel emlékezett meg a színészlegendáról.

    A Szìnművészeti egyetemi tanulmányaim 3. évében meghívást kaptam Székesfehérvárra a “Diótörő és Egérkirály” c. családi musical főszerepére... Az Egérkirály Gesztesi Károly volt... Nagyon szerettem...megtiszteltetés volt együtt... Isten áldjon meg az úton drága Karcsi" - olvasható Nagy Sándor bejegyzésében.

    "Úristen! Ezt nem hiszem el, barátom!" - írta Hajdú Péter egy közös kép mellett.

    "Isten a Jókat szeret! Ég veled!" - írta Tóth Gabi a Facebook-oldalán.

    "Drága Barátom! Nem, nem, nem! Sit tibi terra levis! Legyen Neked könnyű a föld! Nem térek magamhoz. Nem régiben beszélgettünk filmről, színházról, a terveidről, családról, gyerekekről... csupaszív, drága ember... mennyit segítettél a tanácsaiddal, biztatásoddal, amikor a pályámat kezdtem... sose hallottam rossz szót Tőled! Nem tudom és nem is akarom felfogni... Őszinte részvétem a gyerekeidnek, családodnak, a többi barátnak és minden jóérzésű kollégánknak!" - írta Németh Kristóf a Facebook-oldalán.

    "Gesztesi Károly 1963-2020. Isten nyugosztaljon, Karcsi" - írta Vujity Tvrtko.

    Forrás: https://www.blikk.hu/sztarvilag/szt...-magyar-hiressegek-gesztesi-karolytol/4yqrgnx



     
    • Informatív Informatív x 1
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    szomorú hír, részvétem. egy remek szinész volt.

    egy búcsú wazze...
     
    • Like Like x 1