Magyar torrent oldalak nCore Meghívók árusítása

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. május 24..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hír létrehozva 9 perce: Hírt olvasottnak jelölni!
    Meghívók árusítása

    Csak emlékeztetőül: az oldalra a meghívók pénzért történő árusítása továbbra is tilos! Ha valakiről kiderül, hogy pénzért árul meghívót azt azonnal töröljük, illetve töröljük az általa meghívott összes embert is, függetlenül attól, hogy pénzért vették-e az accountot. Senkitől ne vásároljatok meghívót, mert könnyen elveszhet a pénzetek. Nem beszélve arról, hogy az ilyen reklámok többsége szimpla átverés, csak arra megy, hogy lenyúlja a pénzeteket.

    nCore staff.
     
  2. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    pézért

    csatlakozom Atlantisz által közzétett írásához. a pénzért teló töltésért árult meghívókat vagy azzal foglalkozókat nem igazán kedvelem. mint írtam engem is régebben meghúztak. én elfogadom az upp és bónusz cserét arányosan nem TB ben ,mert ha valakinek nincs szüksége meghívóra akkor a ráfordított idejéért megérdemel egy hangyányi jutalmat.lehet hazabeszélésnek hangzik de aki ismer megért aki nem ez a véleményem! :tef293:
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez a hír az nCore főoldalán

    Ez a hír az nCore főoldalán olvasható ami azt jelentheti hogy a vezetőség fülébe került az ilyen jellegű hír sőt még zavarja is . Jobb volt a régi rendszer nem került be az oldalra ennyi idióta se , napi szinten lehet látni hogy alig 1-2 hete regisztrált az oldalra de már feltölt , viszont arra nem veszi a fáradságot hogy a szabályzatot elolvassa , ennek következtében igencsak megcsappant a minőség . A másik oldal hogy kell a pénz a rezsire így nagyon nem panaszkodhatnak az ottani vezetők se ha egyszer kinyitották Pandóra szelencéjét viseljék a következményeket .
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fülébe került, nemsemmi,

    Fülébe került, nemsemmi, pontosan tudom melyik az az oldal, ahol ugyanazok-ezek árulják 5 ezer forintért, átutalással, vannak tisztességes emberek is tényleg..de ha belegondoltok, 1500 -ért veszi, nemsemmi haszon, háborogtunk az oldal vezetőinél, hogy ip cim alapján vagy valahol keressék meg ezeket, mert átverik akit lehet, persze, hibás az is aki megveszi, viszont nem csodálom hogy szeretne bejutni..az oldal reagálása, priviben történjék minden..ott ne látszódjon..hááát, ez is egy szempont..
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezért írtam : nem

    Ezért írtam : nem panaszkodhatnak az ottani vezetők ha egyszer kinyitották Pandóra szelencéjét viseljék a következményeket. teljesen felesleges volt a hírekbe kiírniuk ha nem is akarnak tenni ellenük .
     
  6. baba88 /

    Csatlakozott:
    2011. február 16.
    Hozzászólások:
    18
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ncorn

    Szerintem is torrent oldalak cseerélye az jó dololog,de pénzért árulni gusztustalanság!