Filmklub Megmondjuk, mit keres Owen Wilson Budapesten

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. február 02..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Jennifer Lawrence, Jamie Dornan és Jamie Foxx mellett még egy hollywoodi sztár élvezi éppen a pompás időjárást Budapesten. Owen Wilsont, a Zoolander, az Ünneprontók ünnepe, az Éjfélkor Párizsban és számos Wes Anderson-film sztárját a fővárosi ötödik kerületi Sas utcában található Borkonyha nevű étteremben fotózták le hétfőn.

    A Tenenbaum, a háziátok forgatókönyvének társírójaként Oscar-díjra jelölt színész meg lehetett elégedve a koszttal, másnap ugyanis a lakókocsijába hívta el a Borkonyha szakácsát egy kis privát ebédre, amiről szintén készült fotós mementó.

    Míg Wilson tökéletesen passzolna a Red Sparrow hidegháborús kémvilágába és az új Robin Hood-ban is simán eljátszhatna egy mókás mellékszereplőt, a 46 éves színész egyik szuperprodukcióban sem fog feltűnni, hanem egy reklámot forgat éppen Budapesten.

    Nem először jár hazánkban Wilson, tizennégy évvel ezelőtt Eddie Murphyvel együtt forgatta nálunk az Én, a kém című akciókomédiát, ami azon kevés hollywoodi filmek egyike, amelyben Budapest valóban Budapestet alakítja, és nem mondjuk Moszkvát, vagy Kelet-Berlint. Az Én, a kém viszontagságos forgatásáról a film producere, Andy Vajna mesélt az Origónak pár évvel ezelőtt.

    [​IMG]

    Eddie Murphy és Owen Wilson az Én, a kém című filmben

    Forrás: InterCom

    A Borkonyha Facebook-oldalán megjelent másik posztból az is kiderült, hogy Wilson nem mással ebédelt együtt a budapesti étteremben, mint az Oscar-díjas Saul fia rendezőjével, Nemes Jeles Lászlóval. Természetesen fogalmunk sincs, miről beszélgetett a két filmes, de Wilsont könnyen el tudjuk képzelni abban a Nemes Jeles által tervezett kosztümös komédiában, amiről a rendező a Filmklub podcast egyik adásának az elején mesélt.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...