Michelin-csillagos étteremben kapott munkát A konyhafőnök kiesője

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2016. november 10..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Pallag Dávid, a műsor döntős versenyzője óriási lehetőséget kapott A konyhafőnök után: a Michelin-csillagos Tanti Étteremben lett sous chef, azaz séfhelyettes.


    Dávid a verseny után kereste a helyét, mindenképp a tudásának megfelelő helyen szeretett volna elhelyezkedni. A Michelin-csillagos étteremben ő is bejárta ranglétrát, volt felvételi beszélgetésen és próbanapon is, a napokban pedig sous chef lett, azaz ő helyettesíti a séfet, ha szüséges.

    [​IMG]

    Szépen haladt előre a versenyben

    Forrás: RTL Klub

    Mint az RTL Klubon mesélte, nem törte meg a kiesés, A konyhafőnök inkább új lendületet adott neki. "Sokat tanultam Sárközi Ákostól, megtanultam milyen fontos az összeszedettség a konyhában. Sokféle eljárást is ellestem tőle, amit a mostani pozíciómban tudok kamatoztatni. Úgy gondolom emelt fővel távoztam a műsorból, hiszen a legjobb négy közé bekerülni nagymegtiszteltetés volt."

    A videóban arról is mesél, hogy mit gondol a szakmáról, és miket tanult a verseny ideje alatt.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...