Filmklub Minden háztartásba kéne egy Eddie Murphy

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. augusztus 12..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Magam is meglepődtem, hogy milyen régen volt már, de Eddie Murphy utoljára öt évvel ezelőtt köszönt be a magyar mozikba a Hogyan lopjunk felhőkarcolót? simlis főszereplőjeként. Még játszott a 2012-es Ezer szó című filmben (azt nálunk csak az HBO vetítette), aztán hosszú csend következett. Az idén viszont ismét aktivizálta magát az Amerikába jöttem sztárja: most már tényleg elkészülhet a Beverly Hills-i zsaru negyedik része, illetve egy aranyszívű szakácsot is eljátszott a Mr. Church című filmben.

    Az előzetest nézve rögtön feltűnt, hogy mennyire visszafogta magát Murhpy ebben a szívmelengető drámában. Nem hadar, nem virgonckodik, nem villantja meg a széles, fogkrémreklámokba való mosolyát. A színésztől vagánykodás persze nem is illett volna a Mr. Church-be, amely egy szakács és egy felcseperedő kislány évtizedeken át tartó barátságát meséli el.

    [​IMG]

    Britt Robertson és Eddie Murphy a Mr. Church című filmben

    Forrás: Darren Michaels / Cinelou Films

    Church először csak azért bukkan fel a családnál, hogy kisegítse a halálos betegségben szenvedő feleséget (Natascha McElhone a Ronin-ból és a Solaris-ból), de aztán valahogy mindig ott terem, amikor a lánynak (Britt Robertson a Holnapolisz-ból) segítségre, támaszra vagy éppen egy borítéknyi pénzre van szüksége.

    Én azon sem lepődnék meg, ha a film végén kiderülne, Murphy igazából egy földre szállt angyalt játszott. Az amerikaiak szeptember 16-tól nézhetik meg, milyen az, amikor az állatok nyelvét ismerő Dolittle doktor megformálója komolyan veszi magát, magyarországi bemutatóról nincsen információnk.

    [​IMG]

    Eddie Murphy az Amerikába jöttemben

    Forrás: UIP

    A királyi hímvessző tiszta, felség

    Huszonöt éve mutatták be a magyar mozikban az Amerikába jöttem című Eddie Murphy-komédiát. A filmben Murphy egy Akeem nevű afrikai herceget alakít, aki az USA-ban keresi az igaz szerelmet, és közben megismerkedik a Szexi csokoládé nevű együttes munkásságával, megtanul felmosni a McDowell's étteremben, és új frizurát kap a queensi borbélyműhely zsörtölődő dolgozóitól. Az évforduló alkalmából összeszedtünk egy csomó érdekességet a filmről.
    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...