Mobiltelefonok

A témát ebben részben 'Technológiával kapcsolatos beszélgetések' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. július 18..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szabad eszmecsere a mobilokról!
     
  2. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mobil , régen még senkinek

    Mobil , régen még senkinek nem volt vagy ha volt nagyon gazdag embernek adatott meg hogy legyen. most Dunát lehetne rekeszteni vele, okos telefon nem is olyan okos, ha baj van nincs térer?, vagy lemerül mert nem bírja sokáig, gps, kapu távkapcsoló , tv távirányító stb mindenek tudod használni de hogy amire készült nem azt szolgálja az is biztos.
     
  3. ja okos de mibe?

    a számbol vetted ki a szót. amire nincs szükség rajta van pl sokkolo rányomszz a képernyöre rezeg. ez mi? az antenna mint a fos ezt már irtam egy másik topicba aku a régik jobbak voltak. de attol függetlenül már nem tudnék meglenni nélküle, ami program gépen van azt erre is rátudom tenni általába. nem ofice-re gondolok hanem pl adobe,avast,torrent,
     
  4. Bluesky / Guest

    Mobil

    Egy kategóriát feljebb lépek mobil terén, de természetesen nem érint?kijelz?sben. Jutányos áron lesz egy Nokia c500 5Mp telóm, ahogy néztem kis okos gép, szép állapotban karcmentesen. Szóval 1-2 évig most le lesz a gondom ismét ilyen téren. :tef161:
     
  5. Gonzalez /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 21.
    Hozzászólások:
    107
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mobil

    Nokia C5-s telefonom van, a legels? mobilom Nokia 3310-es volt még mindig m?ködik ha feltöltöm, semmi extra izé bizé nem volt benne telefonálás sms küldés, szerintem nem is kell másra 1 mobil telefon!
     
  6. wasabi521 / Guest

    mobil

    lehet,hogy fiatal koromból adódik de nekem pl fontos hogy memoria kártyahely legyen a mobilban zene hallgatás céljából viszonylag sokat utazom naponta busszal a suliba és vissza ezt a holt id?t én zenehallgatással töltöm egy samsung galaxi s II telom van kihasználni nem tudom a telcsi adta lehet?séget mert a fele sem érdekel a másik dolog hogy miért kell mobil az az hogy az ?seim elérjek na és a csajomnak tudjak dobni egy üzit. röviden ennyi:tef161:
     
  7. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    62

    igen 62 éves vénember vagyok de szeretem a jó dolgokat. van egy samum . galaxy mini II és nagyon jó kis tapis teló.rengeteg zene film ,képek férnek rá b?vithet?sége miatt.csak ajánlani tudom . :tef344:
     
  8. trapista /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 25.
    Hozzászólások:
    86
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    munkám miatt

    Munkám véget vettem egy Sony Xperia Go ST27i-t.
    Nekem nagyon tetszik.
     
  9. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nokia Lumia 900 használok ,

    Nokia Lumia 900 használok , tökéletes eltekintve az akkumulátor gyengeségét?l és bár 8.00 megapixeles kamerával rendelkezik de 10 méternél távolabb nem nagyon kell fotózgatni , ami jó persze ha van internet , az azonnali e-mail kijelzést?l fogva minden egyéb alkalmazás térkép,városnéz? alkalmazás stb .
     
  10. Bluesky / Guest

    Mobiltelefon?

    Három ok miatt nem kellene: Nem fér el a zsebemben, állandóan azon izgulnék nehogy ellopják vagy baja essen, rohadt drága lehet egy ilyen kütyü.

    http://index.hu/tech/2012/10/17/full_hd-s_mobilt_mutatott_be_a_htc/
     
  11. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mobilfonok....

    Szevasztok! Noshat, nekem a kedvenc markam a Sony Ericsson. Munkambol kifolyolag ket fele tipusu telom is van : Egy sony ericsson C-702 tipusu sima klavis, es egy Sony ericsson WT-13-i markaju szolid kis erintokepernyos telefonocska! Mindketto szuper ! Megvan vigyazva, a masodikat most nemreg vettem, az erintokepernyoset, jo kis kutyu! Klassz! Megvagyok elegedve vele!
     
  12. Seria.Killer / Guest

    teló

    Vodafone Smart 2. Egy hónapja vettem, abban az árkategóriában a legjobb Androidos telefon szerintem. Én csak ajánlani tudom. :tef293:
     
  13. Tuti / Guest

    Na én is írok szeretnék venni

    Na én is írok szeretnék venni új telefont.2 telefon tetszik nekem nagyon sony ericsson xperia ray és a sony xperia u.Mán végig néztem az egész netet
    de drágák az én pénztácámhoz.Valaki esetleg a 2 telefon közül nem tud max 38 ezerért?
     
  14. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Telefonra

    tuticsere wrote: Na én is írok szeretnék venni új telefont.2 telefon tetszik nekem nagyon sony ericsson xperia ray és a sony xperia u.Mán végig néztem az egész netetde drágák az én pénztácámhoz.Valaki esetleg a 2 telefon közül nem tud max 38 ezerért?
    Szervusz Tuticsere!
    Én ennyiért a Vatera-n néznék szét!
    Most néztem,itt egy link:
    ***********************


    szerk.: barcada
     
  15. Tuti / Guest

    PipusLegkisebb ajánlható

    Pipus


    Legkisebb ajánlható ár:
    40 000 Ft

    Az a baj használtan nem nagyon akarok venni mert félek,hogy átvernek.1 szer majdnem porul jártam pont ilyet akartam venni 34 ért xperia u de megtuttam,hogy csaló az volt a mázlim,hogy utánvételell atdta volna.Mán megis beszéltük hova küldje a telot de semmit nem kaptam és emailre nem válaszol telefonon meg álandoan foglalt volt.
     
  16. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    telo

    Szia Tuticsere!
    Hát akkor nagyon nehéz lesz!Mindenképp ragaszkodsz ehhez a márkához?(SonyEriccson)?
     
  17. Tuti / Guest

    pipus Hát igen samsung

    pipus Hát igen samsung alcatel nem nagyon kéne sokk rosszat hallotam róla a telenornál van a alcatelnak a új okos telefonja az még tetszik is csak nagyon sokkan panaszkonak rá nem jó.
     
  18. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    telo-ra

    Szia!
    Nézd megértelek!Én most a Huawei-t használok!S bár nem olyan er?s gép mint az el?bb említett két teló,de nekem így is nagyon megfelel!
     
  19. The1st /

    Csatlakozott:
    2012. március 08.
    Hozzászólások:
    317
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    HTC

    Ha már telefon, akkor HTC vagy Samsung. Nekem eddig csak Samsung és Motorola telefonjaim voltak és minddel tökéletesen megvoltam elégedve.
    Most egy HTC Rhyme-ra fáj a fogam. Árban elég jó és szerintem elég er?s is.
    Alma-telefont sosem vennék, messze elkerülöm.
     
  20. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    htc-re

    Szia The1st!
    Megnéztem,és tényleg nagyon jó!:tef344: :tef293: