Filmklub Most Már Biztos, Hogy Vin Diesel Halhatatlan

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2015. augusztus 07..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ne tévesszen meg senkit a boszorkányos történet, a nevetséges szakáll, és az, hogy a The Last Witch Hunter-ben nem egy autó volánjánál látjuk Vin Dieselt, ebben a filmben is ugyanazt a tőmondatokban kommunikáló szuperembert játssza a színész, mint a Halálos iramban-sorozatban. Annyi különbséggel, hogy most ki is mondják róla, hogy halhatatlan.
    A boszorkányvadászatban a papi reverendát viselő Elijah Wood kell a segítségére, aki még azt is megvallja Vin Dieselnek, hogy egész életében arra várt, hogy vele dolgozhasson. A kopasz sztár másik támasza Rose Leslie, akit a Trónok harcá-ból ismerhetünk, mint Ygritte.
    Amikor Diesel felteszi a költői kérdést az előzetesben, hogy ő mitől fél, a teljes megtakarításomat feltettem volna a válaszra. És nyertem volna, ugyanis némi hatásszünet után tényleg azt felelte a saját kérdésére, amit vártam: "Semmitől".

    A The Last Witch Hunter-t október 23-tól vetítik az amerikai mozik.
    [​IMG]
    Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/blog/e...ast-witch-hunter-elijah-wood-rose-leslie.html