Filmklub Neil Patrick Harris Vezeti Jövőre Az Oscart

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' klarensz hozta létre. Ekkor: 2014. október 16..

  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Neil Patrick Harris lesz a 87. Oscar-díjkiosztó gála házigazdája. Az Így jártam anyátokkal sztárja a Twitteren jelentette be a hírt rajongóinak. A színész egy rövid videót osztott meg követőivel, amelyen a "Benne vagyok!" válasszal éppen leteszi a mobilját, majd a bakancslistáján bekarikázza a "Oscar-gála vezetése" pontot.


    hirdetés
    A 41 éves sztár korábban már többször vezette a Tony-gálát és az Emmy-díjátadót, sőt, nyert Emmy-díjat a Tony-gála műsorvezetésért is. Az amerikai filmakadémia közleményében Neil Patrick Harris óriási szerencsének és valóra vált álomnak nevezte a felkérést, hangsúlyozva, hogy ezzel olyan nagy elődök nyomába lép, mint Johnny Carson, Billy Crystal és Ellen DeGeneres.

    [​IMG]
    Neil Patrick Harris a tavalyi Emmy-díjkiosztón

    Forrás: AFP
    Harris jócskán elfoglalt mostanában: szerdán jelent meg önéletrajzi könyve, kedden ünnepelte négyéves ikrei születésnapját, és legújabb filmje, a Holtodiglannagy sikerrel fut a mozikban. Az Oscar-gálát 2015. február 22-én tartják meg a hollywoodi Dolby Színházban.
    Neil Patrick Harris vezeti jövőre az Oscart