Külföldi torrent oldalak BootyTape | BTP News!

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2020. március 07..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,639
    Kapott lájkok:
    7,428
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Üdvözlet!

    A torrentek hosszabb élettartamának megkísérlése érdekében elkészítettem egy új oldalt, amelynek címe: Befejezés. A linket és azt, hogy hány torrentre van szükség a vetéshez, az aktuális torrent részletek minden oldalának felső részén találja.

    Ha nem látsz számot a vetés befejezése link mellett, akkor jó vagy. Ha egy számot lát a link mellett, akkor nézd meg, és kérjük, vetjék be ezeket a torrentokat 24 órán keresztül, vagy amíg a torrent aránya 1: 1.

    Ezen az oldalon talál információkat, amelyek pontosan megmutatják, hogy mennyi ideig vettek vetést. Ne aggódjon, ez nem lesz olyan torrent, amelyet valaha letöltöttek, és nem egészen addig nem vetted magadba. Ez valóban torrent, amelyet letöltöttek, mivel a követő 2020. március 3-án vált át.

    Megváltoztattam az arányszabályokat is, hogy az új felhasználók számára enyhébbek legyenek, erről bővebben a szabályok oldalon olvashat: https://xxx.bootytape.com/rules.php

    Ez nem nagy ügy hosszú ideje használók számára, mert a Minél többet töltsön le, annál több megosztás várható. Kicsit megszállottmá váltam a webhely finomításáról , de nem fogok attól tartani, hogy ne aggódjon :tef293:

    Üdvözlettel:
    BootyTape Webmester
     
    • Like Like x 2