Külföldi torrent oldalak The-Torrents.org | THT News

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2013. január 03..

  1. Dark Angel / Guest

    [​IMG] Dragi useri ThT,

    Vă anunțăm cu mare bucurie că TheTorrents.org împlinește azi (02.01.2013) doi ani de la lansare pe scena trackerelor românești. În acești doi ani ne-am bucurat împreună, am suferit împreună, am schimbat diferite versiuni de surse împreună și ne-am întâlnit cu useri dintre cei mai diverși. Am putut discuta și împărtăși tuturor informații și materiale rare și am format împreună o comunitate călduroasă și prietenoasă în care ne simțim bine cu toții.

    Pe această cale dorim să vă mulțumim tuturor celor ce ne-ați fost alături încă de la început, dar și tuturor celor ce ni v-ați alăturat pe parcurs și vă garantăm că vom rămâne aici atâta timp cât veți avea nevoie de noi și de comunitatea TheTorrents. Mulțumim de asemenea tuturor uploaderilor, de la început și până acum, care și-au sacrificat din timpul lor pentru a urca materialul de care ne bucurăm cu toții în fiecare zi. Mulțumim celor ce au inițiat și au făcut posibil acest proiect ThT, lui Anonymous și lui ko0s7y. Și nu în ultimul rând, mulțumim tuturor membrilor staff-ului ThT, actuali și foști, deoarece prin pasiunea și dedicarea lor, TheTorrents.org a ajuns aici unde este acum.

    Fără a ne mai lungi la vorbă, haideți la încă un pahar de șampanie în forum, AICI.

    La Mulți Ani întregii comunități TheTorrents.org! FreeLeech-ul este cum activ pana la 08.01.2013!!!


    [​IMG] Dear ThT users,

    We announce with great joy that today, TheTorrents.org has two years from launching the Romanian trackers Scene. In these two years we have enjoyed together, suffered together, we changed different versions of sources together and we met with users of the most diverse. We had the pleasure to discuss and share information and rare materials, and have formed together a warm and friendly community where all of us feel good to this day.

    In this way we wish to thank all of those who have been with us since the beginning, and also all of those who have joined us along the way, and we ensure you all that ThT will remain here as long as you will need us and TheTorrents community. Also we wish to thank to all ThT uploader, from the beginning and until now, who have given up their on free time for uploading material that we all enjoy every day. Thanks to those who have initiated ThT project, to Anonymous and ko0s7y. And last but not least, we thank all ThT staff members, current and former, because the passion and dedication, TheTorrents.org become what it is now.

    Without prolonging the talk, we invite you to an yet another glass of champagne in the forum HERE.

    Happy Birthday to the entire TheTorrents.org community! FreeLeech is now active until 08.01.2013!!!