Filmklub Nincs olyan törvény, amit ez a két zsaru ne hágna át

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. június 21..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Korrupt rendőrből már rengeteg szaladgált a mozitermek vásznain, de erre a több műfajhoz is remekül passzoló típuskarakterre valamiért nem lehet ráunni. Néhány éve Nicholas Cage mutatta meg a legőrültebb arcát a Mocskos zsaru – New Orleans utcáin című filmben, most pedig Michael Pena és Alexander Skarsgard él vissza a saját hatalmával a War On Everyone című akciókomédiában.

    http://videa.hu/videok/filmklub/film-animacio/war-on-everyone-elozetes-06Q8qXQiOIwfi6yE?start=0

    Az már az első előzetesből kitűnik, hogy a film elszállt, durva humora nem lesz mindenki ínyére, de én például megrökönyödve néztem, ahogy Skarsgard hattyút imitálva veszi üldözőbe valakit, az utolsó poénnál pedig hangos nevetésben törtem ki.

    [​IMG]
    Michael Pena és Alexander Skarsgard a War On Everyone című filmben

    Forrás: Saban Films
    Az ír John Michael McDonagh egyszer már megmerítkezett a zsarufilm műfajában, és akinek bejött a Brendan Gleesont és Don Cheadle-t összepárosító A guardista, az legnagyobb valószínűséggel ezt a filmet is imádni fogja. Tegyük azért hozzá, a Little White Lies szerint a legszorosabb rokonságot nem az író-rendező eddigi munkáival, hanem a híresebb testvére, Martin McDonagh teljesen zakkant, A hét pszichopata és A Si-cu című filmjével mutatja a War On Everyone.

    Az akcióvígjátékban szerepel még A beavatott-sorozatból ismert Theo James, A Spectre Estrella nevű Bond-lánya Stephanie Sigman és a Creed – Apollo fiá-ban nagyot alakító Tessa Thompson. A War On Everyone-t szeptember 30-án mutatják be Angliában, magyarországi premierről nincsen információnk.

    Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/201606...-michael-pena-alexander-skarsgard-war-on.html