Magyar torrent oldalak LibraNet Olvasónaplókból Ajánlott: A. Knaak - Meghasadt Föld

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2014. augusztus 21..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasónaplókból ajánlott

    Richard A. Knaak - Meghasadt föld

    (Olvasónapló bejegyzés: r* )


    [​IMG]

    Na, megint (?) [​IMG] egy trilógia. Bár, igazából nem is az... Knaak Halálszárny c. könyve szorosan kapcsolódik az Ősök háboruja hármashoz, így igazándiból tetralógia. De nem számolni akartam, hanem véleményezni. Hát na... Mikor még sokkal fiatalabb voltam, a Warcraft volt az egyik legmeghatározóbb PD-s játékélményem. Naná, hogy rágerjedtem erre a világra. Kicsit csalódtam, mivel nem igazán adta vissza azt a feelinget, de azért nem mondanám, hogy csak az "egynek elmegy" kategória.
    A trilógia első kötete (Végtelen forrás) nagyszerű felütés a későbbi történetekhez. A második rész (Démonlélek) kivételesen nem a rossz hihetetlen megerősödését tárja elénk, hanem egyszerűen tovább folytatja a történetet ott, ahol az első rész abbamaradt. Bevallom, kicsit félve fogtam a trilógia harmadik részéhez, talán még élénken él(t) bennem Feist Pap-ciklusa (lásd lentebb. Vagyis inkább ne lásd [​IMG] ) De megvallom, MAJDNEM kellemes csalódás ért. A majdnem azért, mert a vége... Hát, a vége egyrészt túlbonyolított, másrészt a LEGvége egyszerűen összecsapott [​IMG] Knaak ennél többet is ki tudott volna hozni a befejezésből, nem három oldalon lezárni egy közel ezeroldalas mesefolyamot. Ezért csak 8. Mindezek ellenére csak ajánlani tudom a fantasy szerelmeseinek.