Magyar torrent oldalak LibraNet Olvasónaplókból Ajánlott Agatha Christie - A Kristálytükör Meghasadt

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2014. május 02..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasónaplókból ajánlott

    Agatha Christie - A kristálytükör meghasadt

    (Olvasónapló bejegyzés: t*)


    [​IMG]

    Nem sok krimit olvasok, mert magát a műfajt nem nagyon szeretem, többnyire azért, mert elég gyakran előfordul, hogy az író aljas trükkökhöz folyamodik, például az egyik leggyakoribb, amikor a nyomozás szempontjából lényeges dolgokat elhallgat, majd csak az utolsó lapok egyikén nyomja a képedbe. A legcikibb az, hogy ennek ellenére viszonylag hamar rájövök, hogy "ki a gyilkos", aztán meg már nem annyira érdekes. [​IMG]
    Amiért Agatha Christie könyveit szeretem, az éppen a fent említett hiányosságok hiánya (na ezt jól megaszontam [​IMG] ). Az ő könyveivel is szoktam úgy járni, hogy kitalálom a gyilkos kilétét, de legalább nem a legelején. Ha ez alapján osztályoznám a könyveket, ez a könyv nagyon-nagyon alacsony pontszámot kapna, mert a gyilkosság elkövetésének pillanatában már sejtettem, hogy ki a hunyó, és valóban az is volt.
    Mindamellett nagyon jól megírt krimi, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy leginkább az írónő stílusa az, amit imádok.

    Tudod, az emberek egyáltalán nem olyan ostobák. Legalábbis faluhelyen.