Magyar torrent oldalak LibraNet Olvasónaplókból Ajánlott Arkagyij És Borisz Sztrugackij - Stalker

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2014. május 28..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasónaplókból ajánlott

    Arkagyij és Borisz Sztrugackij - Stalker

    (Olvasónapló bejegyzés: r*)


    [​IMG]

    Stalker... A film, a játék, a novella... A Könyv. A remekmű. Ízig-vérig Sztrugackij. És akkor miért csak 8 pont? [​IMG]

    Először is, mert egy remekmű. Másodszor, mert nem ANNYIRA remek mű [​IMG] Valóban, Tarkovszkij filmje (aminek semmi köze az eredetileg novellának indult műhöz), a híres-hírhedt PC játékok ihletője, a Sztrugackij testvérek egyik legjobb könyve, de azért... Számomra egy kicsit csalódás volt. Nem Róka miatt, nem a Látogatás miatt, hanem a vége az, aminek okán csalódtam. Nem emlékszem, hagytak-e ennyire félbe valaha is valamit. Mert érzésem szerint nincs vége. Illetve, elfogynak ugyan a szavak, és az írópár az olvasóra bízza a befejezést, de akkor is... Nekem mint novella jobban tetszett. Kevesebb volt az "ömlengés " és több a sztori. Persze, maga a novella teljes egészében, szó szerint benne van a könyvbe, én mégis úgy érzem, a lelkizés-moralizálás kicsit túlteng ebben a műben.
    Azért ajánlom mindenkinek [​IMG]