Magyar torrent oldalak LibraNet Olvasónaplókból Ajánlott Eoin Colfer - Artemis Fowl - Tündérekkel Életre-halálra

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2014. május 30..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasónaplókból ajánlott

    Eoin Colfer - Artemis Fowl - Tündérekkel életre-halálra

    (Olvasónapló bejegyzés: L*)


    [​IMG]

    Terembura ajánlása után vettem kezembe e remekművet.(Köszönöm!!)
    [​IMG] Elkezdtem olvasni, gondoltam jó hosszú, el leszek vele egy darabig, de nem bírtam letenni, és alig elkezdtem, máris a második kötet végére értem, és most itt állok várva a többi részt.
    Annyira mókás, izgalmas, a karakterek nagyon jól ki lettek találva, van fantáziája és humora a szerzőnek az egyszer tuti. [​IMG]
    Persze a legtöbb könyv olyan, hogy mintha filmet néznék, ebben az nem volt meg, mert nem volt annyira részletesen leírva a környezet, sem a karakterek, de a cselekmény lendületét lehet, hogy el is vette volna a hosszas jellemábrázolás. Artemis a kedves, lágyszívű gonosztevő zseni, na meg Berkenye, na meg Szájlapáti Tőzeg, vááááá... az összes karakter tetszett, mindben volt valami egyedi. Még a lidércek is tetszettek, elképzeltem, ahogy nyalogatják a szemgolyójukat. [​IMG]
    Összegezve kitűnő kikapcsolódás Artemis és társai kalandjait olvasni, és a ebben az újszerű (vagy legalábbis számomra újszerű) fantáziavilágban lézengeni. (Igen, számomra újszerű, mert bár van sok tündéres, meg koboldos meg varázslós könyv rengeteg, de erre egyik sem hasonlít szerintem.)

    Azt hiszem, hogy ezt a könyveket még előveszem párszor.