Magyar torrent oldalak LibraNet Olvasónaplókból Ajánlott: George R. R. Martin - Királyok Csatája

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2014. február 28..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasónaplókból ajánlott

    George R. R. Martin - Királyok csatája
    (Olvasónapló bejegyzés: r*)



    [​IMG]


    Elolvastam ... végeztem vele ... végleg - nekem ez már a kínszenvedés kategória. Szerintem, ha valaki olyat tud írni, mint az első három kötet, az ne próbáljon olyannal megetetni, mint a negyedik; az ötödik meg még azon is túltesz. Egyszerűen dögunalom volt nagy része - számomra legalábbis! Nem ártott volna, ha legalább az író bácsi tudja, hogy mit is akar ebből a katyvaszból kihozni, de ebbe ő is nagyon belesüppedt. Milyen sárkányok? milyen tánca? Az a pár göthös oldal, amit a sárkányokról és Daenerysről összehozott, kétlem, hogy elég lenne ahhoz, hogy ilyen címet adjon a könyvének. A történet már csak nyúlik és nyúlik, az egész egy semmitmondó szóhalmaz lett, belekeverve néhány mézesmadzag, hogy nehogy feladd. Megjegyzem, nekem ezek már nem mézesmadzagok voltak, hanem inkább cukrozott cérnaszálak. Arra nem elég, hogy megpróbálkozzak a következő kötettel. Ha jól tudom, a cél a hét kötet, ami szerintem - tudván azt, hogy eredetileg trilógia akart lenni - erősen kétségbe vonható. Hét kötetben, ezzel az irammal, nem sok esélye van a befejezésnek.
    Nem sűrűn alszom bele könyvbe még éjjel sem, ebbe fényes nappal sikerült.
    Maradjunk annyiban, hogy én ehhez hülye vagyok! Úgy döntöttem, hogy mostantól örihari van. Ha a következő kötetet már holnap a kezembe nyomná valaki, valószínűleg akkor sem olvasnám el. Nekem ennyi elég volt.
    Nem részletezném tovább, mivel túl sokan vannak, akiknek tetszik, így egészen biztos, hogy a hiba az én készülékemben van. [​IMG]