Magyar torrent oldalak LibraNet Olvasónaplókból Ajánlott J. K. Rowling - Harry Potter És A Félvér Herceg

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2014. március 02..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasónaplókból ajánlott

    J. K. Rowling - Harry Potter és a Félvér herceg
    (Olvasónapló bejegyzés: r*)
    [​IMG]
    Mostmeg 8 pont[​IMG]
    Nem tudom, minek örültem jobban: Hogy vége van, és túl vagyok rajta, vagy hogy vége van, és hajrá a befejezést gyorsan...
    Kivételesen nem lesz recenzió, csak a benyomásaimat mondom el:
    ez már nem való gyermekeknek. De igazán felnőtteknek sem. Gyerekeknek túl thriller, felnőtteknek túl mese. Olyan, mintha nem találná a helyét. Legalábbis az elején. Aztán belerázódik... Egyet nem értek: Mi a fenéért "Félvér herceg" a címe... Mert neki nem sok szerep jut... Na jó, a legfontosabb dolgot.. .Na jó, mondtam, nincs mesélés[​IMG] Szóval, nem értem a címet... Viszont ezzel szemben tele van lelki tusával. Meg gondolkodással... Meg egy csomó olyasmivel, ami nem is való bele... Itt ez a kviddicses dolog... Lerágott csont, de megint elő kellett húznia, és most nagyon bénán oldotta meg[​IMG] Ami viszont viszi a könyvet, az az utolsó párszáz(?) oldal. A befejezés mindent jóvá tesz. Bááááár... Ami Piton és Dumbledore között történik kábé 2 sorban... Na, AZÉRT íródott a könyv. Meg az előtte lévő mintegy 100-150 oldalért. Na jó, de erre nem kellett volna ENNYI oldalt elpazarolni. Szóval, tetszett, nem is kicsit, és csalódás is volt, nem is kicsit[​IMG] És most jöjjön a katartikus befejezés[​IMG]