Magyar torrent oldalak LibraNet Olvasónaplókból Ajánlott Leslie L. Lawrence - A Vérfarkas Visszatér

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' kereső hozta létre. Ekkor: 2014. május 14..

  1. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasónaplókból ajánlott

    Leslie L. Lawrence - A vérfarkas visszatér

    (Olvasónapló bejegyzés: t*)


    [​IMG]


    Rövid időn belül (a legutóbbit, a Rodzsungok kolostorát, májusban követtem el) a második LLL könyvem. Igazából nem volt szándékomban ennyire sűríteni, mert elég lenne belőle évente egy is, de most akadt a kezembe, aztán eszembe jutott, hogy az előzmény könyvet (A vérfarkas éjszakája) nem is olyan régen, tavaly januárban olvastam. Gondoltam, míg az élmény aránylag friss, elolvasom ezt is.
    Közben kiderült, hogy az élmény frissessége ellenére igencsak megkopott az emléke. Van néhány visszautalás az előző részre, és rá kellett jönnöm, hogy annyira nem jók ezek a könyvek, mert szinte teljesen elfelejtettem már, hogy miről szól, mit is csináltak a szereplők...
    Azt hiszem, hogy ráadásul rosszkor olvastam el, vagy pedig nem hozta a megszokott szintet. A lényeg, hogy ez most nagyon nem jött össze. Nem vagyok kifejezetten LLL rajongó, de néha szeretem olvasni a könyveit, elég jó kikapcsolódásnak tartom őket. Ezt most erőltetettnek éreztem, a történet csak úgy oda volt lapátolva a lapokra, és amit még megjegyeznék, hogy eddig csak a csajozós szövegeit találtam bénának, most viszont Mr. Lawrence is problémás volt, az átlagosnál is értelmi fogyatékosabbra sikeredett.
    Összefoglalnám: szerintem igencsak szánalmasra sikeredett, az eddigi leggyengébb könyvem tőle.