2021 Január Post Mortem

A témát ebben részben 'Premier / mozi' macseklany hozta létre. Ekkor: 2021. január 01..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Post Mortem

    [​IMG]

    Horror, Thriller, Misztikus
    Magyar cím: Post Mortem
    Eredeti cím: Post Mortem
    Játékidő: 115 perc
    Bemutató: 2021. január
    Rendező: Bergendy Péter
    Forgatókönyvíró: Zánkay Piros
    Forgalmazó: InterCom

    Szereplők:
    Reviczky Gábor, Schell Judit, Anger Zsolt, Klem Viktor, Hámori Gabriella, Björn Freiberg, Nagy Mari, Tóth Ildikó

    Tartalom:
    Az első világháború véget ért. A spanyolnátha járvány lecsendesedett.
    De sok halott temetetlenül maradt, és ők a mi világunkban rekedtek. És egyre dühösebbek, amiért nem találnak nyugalmat.
    1918 fagyos telén Tomás (Klem Viktor) a fiatal vándorfotós abból próbál megélni, hogy halottak utolsó fényképét készíti el a családjuk körében. Egy tízéves kislány hívására eljut egy kis faluba, ahol szokatlanul sok munkája akad, és egyre több természetfölötti jelenséggel találkozik. A kísértetek közölni akarnak vele valamit, és ő elhatározza, hogy kideríti, mi a céljuk. De veszélyes terepen jár: minden rossz mozdulat egy új, az előzőnél is vadabb támadást vált ki.
    A kísértetek nem akarnak békében élni az élőkkel.
    Az első igazi magyar horror egy különleges korban, különleges helyszínen játszódik, és elképesztő vizuális effektusokkal, valamint mindig új fordulatot tartogató forgatókönyvvel rémíti és lepi meg nézőit.



     
    • Nyertes Nyertes x 1
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    megnézendő :tef293:
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1