Magyar torrent oldalak Ewerest Privát

A témát ebben részben 'Archívum' bincy hozta létre. Ekkor: 2017. április 09..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,902
    Kapott lájkok:
    7,439
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Tisztelt felhasználók!

    Mai napon kaptunk egy igen szívszorító levelet
    Z*** felhasználónktól amiben segítséget szeretne kérni valakitől aki nem nagy igényű álmát valóra tudná neki váltani!
    Itt a történet:
    ..............................................................................................................................................
    Én egy 22 éves mozgássérült srác vagyok, Nyíregyháza mellett élek, és egy jó ideje szeretnék egy sokat tapasztalt kamionos mellé beülni 1-2 körre. Na most én ezt az 1-2 kört természetesen nem úgy gondoltam hogy én is oda lennék napokat, hiszen nem is bírnám egyhuzamban a több napos utakat, hanem azt az 1-2 kört én úgy gondoltam hogy a megyén belül kb bárhol ha megbeszéljük hogy mikor és hol. Ez a dolog eddig 2 dolog miatt nem jött össze.

    1. Egy kamion nem egy kisbusz vagy személygépkocsi ergó nem tudnék könnyen fel le vagy ki be ugrálni
    2. Nincs kamionos ismerősöm.

    Olyan kamionosokat keresek és szeretnék találni akik vagy szabolcs megyeiek, vagy járnak szabolcs megyében.
    Ennek tudatában ha bárki megkeres, vagy ír, vagy szeretne megismerni, szívesen veszem. Igyekszem mindenkinek hamar válaszolni.

    Volt több kamionos akikkel úgy normálisan és hosszabban sikerült elbeszélgetnem, viszont ebből a levélből elég nagy osztogatás lett sokan segíteni akartak.

    December 27. én reggel váratlanul teljesült az álmom és beülhettem egy kamionba amíg átmentünk az egyik közeli településre.Mindenki rémisztgetett vele hogy nem mozgássérültnek való magas lesz az nehéz lesz az, stb stb. Hát mondom én már csak utána megyek és kis idő után, de segítséggel, és odafigyeléssel sikerült.

    Sikertörténet! [​IMG]

    Van még egy nagy-nagy álmom és vágyam. Szeretnék eljutni egy igazi kamionos találkozóra hogy megnézzem a kamionos felvonulást. [​IMG]
    ..............................................................................................................................................
    Aki tud illetve szeretne segíteni a fiatalembernek az álma megvalósításában az írhat neki itt a névre kattintva
    Z*** vagy nekünk a helpdeskbe!

    Sok sikert és szerencsét kívánunk mi is reméljük teljesül amit szeretne!



    [​IMG]