PS5 - Mi az első benyomásod a PS5-ről?

A témát ebben részben 'Játékokkal kapcsolatos beszélgetések' esource hozta létre. Ekkor: 2020. november 25..

  1. esource /

    Csatlakozott:
    2020. november 25.
    Hozzászólások:
    8,441
    Kapott lájkok:
    378
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    esetleg kapott-é már valaki? nekem csak jövőre lesz
     
  2. Thoronhen /

    Csatlakozott:
    2021. december 19.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok! Ha valakinek kell, 210k-ért tudok amúgy még karácsony előtt többet is egy nagyker cimbimen keresztül. Gari aznaptól szól, hogy megveszed.
     
  3. PanzerKunst /

    Csatlakozott:
    2022. április 28.
    Hozzászólások:
    258
    Kapott lájkok:
    27
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tudni kell rólam, hogy soha nem volt konzolom. Egyetlen egyszer kerültem PS3 közelébe, de olyan szinten ügyetlen voltam a kontrollerrel, hogy még a mezei patkány is simán megölt... Pár hónapja puszta kíváncsiságból beszereztem egy PS5-öt. Mára eljutottam odáig, hogy nem is értem, miért erőltettem a PC-t idáig? A shooterekkel még küzdök, de a szerepjátkok, amiket nagyon kedvelek, mérföldekkel jobban mennek. Korábban ha valami nem sikerült, vagy hamarabb akartam egy itemet, esetleg gold kellet, szimplán megoldottam egy trainerrel. Itt ilyen nincs. Ha nem megy, meg kell oldani önerőből. Ez nagyon tetszik. Ami viszont hátrány, hogy az angoltudásom viszonylag harmatos, így nem mindent értek a játékokban. Magyarítás hiába van, a rendszer zártsága miatt nem opció (töréssel meg nem próbálkozok).
    Összességében egy hatalmas pozitív csalódás ez a konzol. Megéri a pénzét.